LAPP 0036435/750 priključni vod 750 m
- Kataloški br:
- 3363606 - 62
- Oznaka:
- 0036435/750
- EAN:
- 4056156189737
- Kataloški br:
- 3363606 - 62
- Oznaka:
- 0036435/750
- EAN:
- 4056156189737
LAPP 0036435/750 priključni vod 750 m
1 %
227,675.00 KM230,155.00 KM
Štedite 2,480.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
227,675.00 KM230,155.00 KM
Štedite 2,480.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Vanjski Ø | 46.5 mm |
| Sadržaj | 750 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Proizvođač-br. dijela | 0036435/750 |
| Tip | ÖLFLEX® SERVO 2YSLCY-JB 4G95 |
| Material core insulation | Other |
| Flame retardant | According to IEC/EN 60332-1-2 |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Other |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-70 °C |
| Number of main cores | 4 |
| Identification main cores | Colour |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Outer diameter approximate | 46.5 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 697.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 186.0 mm |
| Specification core insulation | Polyethylene (PE) |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ÖLFLEX® SERVO 2YSLCY-JB 4G95 kabel za spajanje motora; 4G95; transparentan; U 0 /U: 0,6/1 kV; PVC; Oklopljeno; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)