LAPP 0036444/500 priključni vod 500 m
- Kataloški br:
- 3363613 - 62
- Oznaka:
- 0036444/500
- EAN:
- 4044774638843
- Kataloški br:
- 3363613 - 62
- Oznaka:
- 0036444/500
- EAN:
- 4044774638843
LAPP 0036444/500 priključni vod 500 m
5 %
27,395.00 KM28,710.00 KM
Štedite 1,315.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-5 %
27,395.00 KM28,710.00 KM
Štedite 1,315.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Vanjski Ø | 20.2 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Proizvođač-br. dijela | 0036444/500 |
| Tip | ÖLFLEX® SERVO 2YSLCYK-JB 3X16+3G2,5 BK |
| Material core insulation | Other |
| Flame retardant | According to IEC/EN 60332-1-2 |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-70 °C |
| Number of main cores | 3 |
| Identification main cores | Colour |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Outer diameter approximate | 20.2 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 303.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 80.8 mm |
| Specification core insulation | Polyethylene (PE) |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ÖLFLEX® SERVO 2YSLCYK-JB 3X16+3G2.5 BK motorni priključni kabel; 3X16+3G2,5; crna; U 0 /U: 0,6/1 kV; PVC; Oklopljeno; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)