LAPP 0037002/1500 priključni vod 1500 m
- Kataloški br:
- 3363673 - 62
- Oznaka:
- 0037002/1500
- EAN:
- 4056155908896
- Kataloški br:
- 3363673 - 62
- Oznaka:
- 0037002/1500
- EAN:
- 4056155908896
LAPP 0037002/1500 priključni vod 1500 m
1 %
31,080.00 KM31,380.00 KM
Štedite 300.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
31,080.00 KM31,380.00 KM
Štedite 300.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Vanjski Ø | 13.3 mm |
| Sadržaj | 1500 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Proizvođač-br. dijela | 0037002/1500 |
| Tip | ÖLFLEX® SERVO 9YSLCY-JB 4G4,0 |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Other |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Number of main cores | 4 |
| Identification main cores | Colour |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Outer diameter approximate | 13.3 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 199.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 53.2 mm |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ÖLFLEX® SERVO 9YSLCY-JB 4G4.0 kabel za spajanje motora; 4G4.0; transparentan; U 0 /U: 0,6/1 kV; PVC; Oklopljeno; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)