LAPP 0037012/500 priključni vod 500 m
- Kataloški br:
- 3521507 - 62
- Oznaka:
- 0037012/500
- EAN:
- 4044775106976
- Kataloški br:
- 3521507 - 62
- Oznaka:
- 0037012/500
- EAN:
- 4044775106976
LAPP 0037012/500 priključni vod 500 m
290,765.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
290,765.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Vanjski Ø | 56.1 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Proizvođač-br. dijela | 0037012/500 |
| Tip | ÖLFLEX® SERVO 9YSLCY-JB 4G150 |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Other |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Number of main cores | 4 |
| Identification main cores | Colour |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Outer diameter approximate | 56.1 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 841.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 224.4 mm |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ÖLFLEX® SERVO 9YSLCY-JB 4G150 priključni kabel motora; 4G150; prozirni; U 0 /U: 0,6/1 kV; PVC; Zaštićeno; UL priznato; fleksibilno
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)