LAPP 0091310/100 priključni vod 2 x 1 mm² 100 m
- Kataloški br:
- 3388615 - 62
- Oznaka:
- 0091310/100
- EAN:
- 4044774673165
- Kataloški br:
- 3388615 - 62
- Oznaka:
- 0091310/100
- EAN:
- 4044774673165
LAPP 0091310/100 priključni vod 2 x 1 mm² 100 m
1 %
2,360.00 KM2,375.00 KM
Štedite 15.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
2,360.00 KM2,375.00 KM
Štedite 15.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 2 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 1 mm² |
| Presjek | 2 x 1 mm² |
| Vanjski Ø | 4.8 mm |
| Sadržaj | 100 m |
| Nazivni napon | 500 V |
| Nazivni napon U0 | 300 V |
| Proizvođač-br. dijela | 0091310/100 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 260 MC 2X1 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 260 MC 2X1 priključni kabel; 2X1; U 0 /U: 300/500 V; PTFE; Identifikacija žice: boje; -190°C - 260°C; fleksibilan
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)