LAPP 0091391/50 priključni vod 4 x 2.5 mm² 50 m
- Kataloški br:
- 3363452 - 62
- Oznaka:
- 0091391/50
- EAN:
- 4044775267844
- Kataloški br:
- 3363452 - 62
- Oznaka:
- 0091391/50
- EAN:
- 4044775267844
LAPP 0091391/50 priključni vod 4 x 2.5 mm² 50 m
1 %
5,855.00 KM5,895.00 KM
Štedite 40.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
5,855.00 KM5,895.00 KM
Štedite 40.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 4 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 2.5 mm² |
| Presjek | 4 x 2.5 mm² |
| Vanjski Ø | 9.8 mm |
| Sadržaj | 50 m |
| Nazivni napon | 400 V |
| Nazivni napon U0 | 230 V |
| Proizvođač-br. dijela | 0091391/50 |
| Tip | ÖLFLEX® HEAT 350 MC 4G2,5 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® HEAT 350 MC 4G2.5 priključni kabel; 4G2.5; U 0 /U: 230/400 V; staklena svila; Identifikacija žice: boje; -50°C - 350°C; fiksna instalacija
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)