LAPP 1023471/100 priključni vod 100 m
- Kataloški br:
- 3363778 - 62
- Oznaka:
- 1023471/100
- EAN:
- 4064727808987
- Kataloški br:
- 3363778 - 62
- Oznaka:
- 1023471/100
- EAN:
- 4064727808987
LAPP 1023471/100 priključni vod 100 m
1 %
4,270.00 KM4,305.00 KM
Štedite 35.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
4,270.00 KM4,305.00 KM
Štedite 35.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Vanjski Ø | 14.8 mm |
| Sadržaj | 100 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1023471/100 |
| Tip | ÖLFLEX® SERVO FD zeroCM 3X2,5+1G1,5 |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Polyurethane (PUR) |
| Number of main cores | 4 |
| Identification main cores | Other |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Outer diameter approximate | 14.8 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Oil resistant according to EN IEC 60811-404 | FALSE |
| AWG size main conductors | 14 |
| Min. permitted bending radius, moving application with forced guidance | 148.0 mm |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 148.0 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 74.0 mm |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ÖLFLEX® SERVO FD zeroCM 3X2,5+1G1,5 kabel za spajanje motora; 3X2,5+1G1,5; Core-Line; U 0 /U: 0,6/1 kV; PUR; Oklopljeno; UL priznat; vučni lanac
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)