LAPP 1023625/500 kabel za fotovoltaiku 1 x 4 mm² 500 m
- Kataloški br:
- 3363790 - 62
- Oznaka:
- 1023625/500
- EAN:
- 4056155977694
- Kataloški br:
- 3363790 - 62
- Oznaka:
- 1023625/500
- EAN:
- 4056155977694
LAPP 1023625/500 kabel za fotovoltaiku 1 x 4 mm² 500 m
4 %
2,585.00 KM2,695.00 KM
Štedite 110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-4 %
2,585.00 KM2,695.00 KM
Štedite 110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabel za fotovoltaiku |
| Broj žica | 1 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 4 mm² |
| Presjek | 1 x 4 mm² |
| Vanjski Ø | 5.8 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 1000 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1023625/500 |
| Tip | ÖLFLEX® SOLAR XLWP 1X4 WH/BKBU |
| Nominal cross section conductor | 4 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Other |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-120 °C |
| Nominal voltage U0 | 1 kV |
| Number of cores | 1 |
| Outer diameter approximate | 5.8 mm |
| With protective conductor | FALSE |
| Conductor surface | Tinned |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 24.4 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ÖLFLEX® SOLAR XLWP 1X4 WH/BKBU solarni kabel; 1X4; crno-plava; 5,8 mm; Radni napon (maks.): 1,8kVDC; umreženi polimerni spoj elektronskom zrakom; fleksibilan; Kontinuirano podvodno korištenje do: 10m; ; Ispitivanje otpornosti na udarce bez halogena prema: UL854; Ispitivanje otpornosti na gnječenje prema: UL854
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)