LAPP 1133622/500 priključni vod 500 m
- Kataloški br:
- 3363572 - 62
- Oznaka:
- 1133622/500
- EAN:
- 4056155300379
- Kataloški br:
- 3363572 - 62
- Oznaka:
- 1133622/500
- EAN:
- 4056155300379
LAPP 1133622/500 priključni vod 500 m
1 %
55,845.00 KM56,445.00 KM
Štedite 600.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
55,845.00 KM56,445.00 KM
Štedite 600.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Vanjski Ø | 26.7 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1133622/500 |
| Tip | ÖLFLEX® SERVO 2XSLCY-JB 3X35+3G6 |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-90 °C |
| Number of main cores | 3 |
| Nominal cross section main conductors | 35 mm² |
| Identification main cores | Colour |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Outer diameter approximate | 26.7 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| AWG size main conductors | 2 |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 400.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 106.8 mm |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ÖLFLEX® SERVO 2XSLCY-JB 3X35+3G6 motorni priključni kabel; 3X35+3G6; U 0 /U: 0,6/1 kV; PVC; Oklopljeno; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)