LAPP 1133623/1000 priključni vod 1000 m
- Kataloški br:
- 3363577 - 62
- Oznaka:
- 1133623/1000
- EAN:
- 4064727533759
- Kataloški br:
- 3363577 - 62
- Oznaka:
- 1133623/1000
- EAN:
- 4064727533759
LAPP 1133623/1000 priključni vod 1000 m
1 %
157,485.00 KM159,185.00 KM
Štedite 1,700.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
157,485.00 KM159,185.00 KM
Štedite 1,700.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Vanjski Ø | 30.9 mm |
| Sadržaj | 1000 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1133623/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® SERVO 2XSLCY-JB 3X50+3G10 |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-90 °C |
| Number of main cores | 3 |
| Nominal cross section main conductors | 50 mm² |
| Identification main cores | Colour |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Outer diameter approximate | 30.9 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| AWG size main conductors | Other |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 463.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 123.6 mm |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ÖLFLEX® SERVO 2XSLCY-JB 3X50+3G10 motorni priključni kabel; 3X50+3G10; U 0 /U: 0,6/1 kV; PVC; Oklopljeno; UL priznat; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)