LAPP 1133626/500 priključni vod 500 m
- Kataloški br:
- 3521503 - 62
- Oznaka:
- 1133626/500
- EAN:
- 4056155300508
- Kataloški br:
- 3521503 - 62
- Oznaka:
- 1133626/500
- EAN:
- 4056155300508
LAPP 1133626/500 priključni vod 500 m
203,845.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
203,845.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Vanjski Ø | 42.3 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Proizvođač-br. dijela | 1133626/500 |
| Tip | ÖLFLEX® SERVO 2XSLCY-JB 3X120+3G16 |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Black |
| Material outer sheath | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-90 °C |
| Number of main cores | 3 |
| Nominal cross section main conductors | 120 mm² |
| Identification main cores | Colour |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Outer diameter approximate | 42.3 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| AWG size main conductors | 0000 |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 634.5 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 169.2 mm |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ÖLFLEX® SERVO 2XSLCY-JB 3X120+3G16 Priključni kabel motora; 3X120+3G16; U 0 /U: 0,6/1 kV; PVC; Zaštićeno; UL priznato; fleksibilno
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)