LAPP 1136460/500 priključni vod ÖLFLEX® SERVO 2YSLCY-JB 4 G 95 mm² crna 500 m
- Kataloški br:
- 3363612 - 62
- Oznaka:
- 1136460/500
- EAN:
- 4044776739067
- Kataloški br:
- 3363612 - 62
- Oznaka:
- 1136460/500
- EAN:
- 4044776739067
LAPP 1136460/500 priključni vod ÖLFLEX® SERVO 2YSLCY-JB 4 G 95 mm² crna 500 m
1 %
151,945.00 KM153,600.00 KM
Štedite 1,655.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
151,945.00 KM153,600.00 KM
Štedite 1,655.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Tip kabela | ÖLFLEX® SERVO 2YSLCY-JB |
| Broj žica | 4 G |
| Poprečni presjek (po žili) | 95 mm² |
| Presjek | 4 G 95 mm² |
| Određene značajke kabela | sa zaštitom |
| Boja | crna |
| Vanjski Ø | 46.5 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 4 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 15 |
| Zapakirano | da |
| Roba na metre | ne |
| Bez halogena | ne |
| Proizvođač-br. dijela | 1136460/500 |
| Izolacijski material | PVC |
| Tip | ÖLFLEX® SERVO 2YSLCY-JB BK 4G95 |
Opis
Opis
ÖLFLEX® SERVO 2YSLCY-JB BK 4G95 kabel za povezivanje motora; 4G95; crna; U 0 /U: 0,6/1 kV; PVC; Oklopljeno; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)