LAPP 15317002/100 željeznički vod MM S 0.5 mm² 100 m
- Kataloški br:
- 3348534 - 62
- Oznaka:
- 15317002/100
- EAN:
- 4044777258338
- Kataloški br:
- 3348534 - 62
- Oznaka:
- 15317002/100
- EAN:
- 4044777258338
LAPP 15317002/100 željeznički vod MM S 0.5 mm² 100 m
1 %
3,280.00 KM3,305.00 KM
Štedite 25.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
3,280.00 KM3,305.00 KM
Štedite 25.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | željeznički vod |
| Tip kabela | MM S |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.5 mm² |
| Presjek | 0.5 mm² |
| Određene značajke kabela | plosnata izvedba fleksibilan |
| Vanjski Ø | 11.3 mm |
| Sadržaj | 100 m |
| Proizvođač-br. dijela | 15317002/100 |
| Tip | ÖLFLEX® TRAIN 317 C TW-P 300V 4X(2X0,5) |
| UV resistant | TRUE |
| Nominal cross section conductor | 0.5 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Core identification | Numbers |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -45-125 °C |
| Halogen free according to EN IEC 60754-2 | FALSE |
| Low smoke according to EN IEC 61034-2 | TRUE |
| Outer diameter approximate | 11.3 mm |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | TRUE |
| Oil resistant according to EN IEC 60811-404 | FALSE |
| Conductor surface | Tinned |
| Min. permitted bending radius, moving application/free movement | 67.8 mm |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 56.5 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
Opis
Opis
ÖLFLEX® TRAIN 317 C TW-P 300V 4X(2X0,5) željeznički kabel; 4X2X0,5; EN 50306-4; Tip MM S; U 0 /U: 300/500V; -45 - 125°C; umreženi polimerni spoj elektronskom zrakom; Oklopljeno
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)