LAPP 15331076/1000 željeznički vod M 1 x 6 mm² 1000 m
- Kataloški br:
- 3348715 - 62
- Oznaka:
- 15331076/1000
- EAN:
- 4064727161846
- Kataloški br:
- 3348715 - 62
- Oznaka:
- 15331076/1000
- EAN:
- 4064727161846
LAPP 15331076/1000 željeznički vod M 1 x 6 mm² 1000 m
1 %
4,945.00 KM4,995.00 KM
Štedite 50.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
4,945.00 KM4,995.00 KM
Štedite 50.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | željeznički vod |
| Tip kabela | M |
| Broj žica | 1 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 6 mm² |
| Presjek | 1 x 6 mm² |
| Određene značajke kabela | plosnata izvedba fleksibilan |
| Sadržaj | 1000 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Proizvođač-br. dijela | 15331076/1000 |
| Tip | ÖLFLEX® TRAIN 331 600V 1X6 BU |
| Nominal cross section conductor | 6 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Conductor material | Copper |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -45-120 °C |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Screen | FALSE |
| Number of cores | 1 |
| With protective conductor | FALSE |
| Conductor surface | Tinned |
| Specification core insulation | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ÖLFLEX® TRAIN 331 600V 1X6 BU željeznički kabel; 1X6; EN 50264-3-1; Vrsta M; U 0 /U: 0,6/1 kV; -45 - 120°C; umreženi polimerni spoj elektronskom zrakom; ; plava
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)