LAPP 700706/500 priključni vod 4 x 21 mm² 500 m
- Kataloški br:
- 3363806 - 62
- Oznaka:
- 700706/500
- EAN:
- 4044777629503
- Kataloški br:
- 3363806 - 62
- Oznaka:
- 700706/500
- EAN:
- 4044777629503
LAPP 700706/500 priključni vod 4 x 21 mm² 500 m
4 %
87,910.00 KM92,010.00 KM
Štedite 4,100.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-4 %
87,910.00 KM92,010.00 KM
Štedite 4,100.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | priključni vod |
| Broj žica | 4 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 21 mm² |
| Presjek | 4 x 21 mm² |
| Vanjski Ø | 29.4 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Nazivni napon U0 | 600 V |
| Proizvođač-br. dijela | 700706/500 |
| Tip | ÖLFLEX® VFD 2XL 4G4AWG |
| Nominal cross section conductor | 21 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Core identification | Numbers |
| Nominal voltage U | 1 kV |
| Colour outer sheath | Black |
| Conductor material | Copper |
| Material outer sheath | Other |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-105 °C |
| Nominal voltage U0 | 0.6 kV |
| Screen | TRUE |
| Number of cores | 4 |
| Halogen free according to EN IEC 60754-2 | FALSE |
| Low smoke according to EN IEC 61034-2 | FALSE |
| Outer diameter approximate | 29.4 mm |
| With protective conductor | TRUE |
| Low smoke (according to EN 61034-2) | FALSE |
| Conductor surface | Tinned |
| AWG size | 4 |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 220.5 mm |
| Specification core insulation | Crosslinked polyethylene (XLPE) |
| Specification material outer sheath | Other |
| Cable geometry | Round |
| Core identification according to HD 308 S2 | FALSE |
| Circuit integrity according to BS 6387 CWZ | FALSE |
| Circuit integrity according to EN 50200 annex E | FALSE |
| Circuit integrity according to BS 8434-2 | FALSE |
| Circuit integrity according to BS 8491 | No |
| Circuit integrity according to IEC 60331-21 | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-1-2 | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-21 (Cat A F/R) | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-22 (Cat A) | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-23 (Cat B) | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-24 (Cat C) | FALSE |
| Flame retardant according to EN 60332-3-25 (Cat D) | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-1 | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-2 | FALSE |
| Halogen free according to EN 60754-3 | FALSE |
Opis
Opis
ÖLFLEX® VFD 2XL 4G4AWG priključni kabel za motor; 4G4AWG; U 0 /U: 0,6/1 kV; TPE; Oklopljeno; UL popis; fleksibilan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)