LAPP 85165015/500 željeznički vod OM 1 x 240 mm² 500 m
- Kataloški br:
- 3349167 - 62
- Oznaka:
- 85165015/500
- EAN:
- 4056157144582
- Kataloški br:
- 3349167 - 62
- Oznaka:
- 85165015/500
- EAN:
- 4056157144582
LAPP 85165015/500 željeznički vod OM 1 x 240 mm² 500 m
1 %
166,535.00 KM168,050.00 KM
Štedite 1,515.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-1 %
166,535.00 KM168,050.00 KM
Štedite 1,515.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | željeznički vod |
| Tip kabela | OM |
| Broj žica | 1 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 240 mm² |
| Presjek | 1 x 240 mm² |
| Određene značajke kabela | plosnata izvedba fleksibilan |
| Vanjski Ø | 27.5 mm |
| Sadržaj | 500 m |
| Nazivni napon | 3000 V |
| Nazivni napon U0 | 1800 V |
| Proizvođač-br. dijela | 85165015/500 |
| Tip | ÖLFLEX® TRAIN 4GKW 1x240 BK |
| Nominal cross section conductor | 240 mm² |
| Material core insulation | Other |
| Nominal voltage U | 3 kV |
| Conductor material | Copper |
| Permitted cable outer temperature after assembling without vibration | -40-125 °C |
| Nominal voltage U0 | 1.8 kV |
| Screen | FALSE |
| Number of cores | 1 |
| Outer diameter approximate | 27.5 mm |
| With protective conductor | FALSE |
| Conductor surface | Tinned |
| Min. permitted bending radius, stationary application/permanent installation | 110.0 mm |
| Specification core insulation | Other |
| Cable geometry | Round |
Opis
Opis
ÖLFLEX® TRAIN 4GKW 1x240 BK željeznički kabel; 1X240; tip OM; U 0 /U: 1,8/3 kV; -40 - 125°C; umreženi polimerni spoj elektronskom zrakom; ; crna
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)