Lavor ADVANCED 1108 visokotlačni čistač 145 bar
- Kataloški br:
- 3339357 - 62
- Oznaka:
- 8.054.0017-PS
- EAN:
- 4260135770469
- Kataloški br:
- 3339357 - 62
- Oznaka:
- 8.054.0017-PS
- EAN:
- 4260135770469
Lavor ADVANCED 1108 visokotlačni čistač 145 bar
2,745.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,745.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radni tlak (maks.): 145 bar
- Transportna količina (maks.): 450 l/h
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | visokotlačni čistač |
| Pogonski napon (detalji) | 230V/50 Hz |
| Radni tlak (maks.) | 145 bar |
| Snaga (P2) | 2300 W |
| Transportna količina (maks.) | 450 l/h |
| Maks. duljina kabla | 5 m |
| Duljina crijeva | 1.5 m |
| Dolazna temperatura | 80 °C |
| Težina | 27.3 kg |
| dim. | (D x Š x V) 250 x 500 x 780 mm |
| Dužina | 250 mm |
| Širina | 500 mm |
| Visina | 780 mm |
Opis
Opis
Visokotlačni perač ADVANCED 1108 jedan je od najkompaktnijih perača s vrućim pranjem na tržištu. Snagom čišćenja pod visokim tlakom vode i učinkom odmašćivanja vruće vode uklanja se čak i najtvrdokornija prljavština. Bilo da se radi o vratima, ogradama, zidovima ili vozilima – ovaj visokotlačni čistač brzo i trajno rješava vaš problem. Upotreba visokotlačnog čistača s vrućom vodom posebno se preporučuje za masnu ili posebno tvrdokornu prljavštinu. Učinkovitost pranja vrućom vodom je do 50% veća od one hladnom vodom jer toplina pomaže u uklanjanju prljavštine. Na ovaj način možete postići savršenu higijenu i čistoću u najkraćem mogućem roku.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)