Lavor MAINE 1409 XP visokotlačni čistač 180 bar
- Kataloški br:
- 3339363 - 62
- Oznaka:
- 8.673.0001C-PS
- EAN:
- 4260651036919
- Kataloški br:
- 3339363 - 62
- Oznaka:
- 8.673.0001C-PS
- EAN:
- 4260651036919
Lavor MAINE 1409 XP visokotlačni čistač 180 bar
2,350.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,350.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radni tlak (maks.): 180 bar
- Transportna količina (maks.): 540 l/h
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | visokotlačni čistač |
| Pogonski napon (detalji) | 230V/50 Hz |
| Radni tlak (maks.) | 180 bar |
| Snaga (P2) | 2800 W |
| Transportna količina (maks.) | 540 l/h |
| Maks. duljina kabla | 5 m |
| Duljina crijeva | 8 m |
| Dolazna temperatura | 40 °C |
| Težina | 23 kg |
| dim. | (D x Š x V) 390 x 390 x 710 mm |
| Dužina | 390 mm |
| Širina | 390 mm |
| Visina | 710 mm |
Opis
Opis
Opremljen integriranim sustavom za usisavanje deterdženta s vanjskom sondom, visokotlačni čistač posebno je dizajniran za teške uvjete korištenja s visokom razinom zaprljanosti. Velike gume s gumenim gaznim slojem olakšavaju rukovanje na teškim površinama, a ugrađena ručka za nošenje omogućuje udoban horizontalni transport uređaja. Zahvaljujući ergonomski oblikovanoj teleskopskoj ručki, MAINE 1409 XP može se pohraniti čak i u najmanjem prostoru.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)