Leitz 1285 register din a5, preširok 1-10 polipropilen siva 10 pregrada za registrator 12850000
- Kataloški br:
- 338908 - 62
- Oznaka:
- 12850000
- EAN:
- 4.00243E+12
- Kataloški br:
- 338908 - 62
- Oznaka:
- 12850000
- EAN:
- 4.00243E+12
Leitz 1285 register din a5, preširok 1-10 polipropilen siva 10 pregrada za registrator 12850000
15.30 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
15.30 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | polipropilen |
| Izvedba kartica | 1-10 |
| Boja | siva |
| Broj registratorskih listova | 10 pregrada za registrator |
| Upotreba za papirni fomat | din a5 preširok |
| Izvedba registra | puna visina |
| Izvedba perforacije | 6x perforacija |
| Naslovna stranica | da |
| Pojačanje perforiranog ruba | ne |
| Širina | 165 mm |
| Visina | 210 mm |
| Veličina stalka | 483 mm (19") |
| Debljina folije | 0.12 mm |
| Vrsta proizvoda | register |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.