Lenovo radna stanica ThinkStation PGX Nvidia® Blackwell Architecture NVIDIA® GB10 Grace Blackwell Superchip, 20-core Arm
- Kataloški br:
- 3531718 - 62
- Oznaka:
- 30KL0005GF
- EAN:
- 199272301493
- Kataloški br:
- 3531718 - 62
- Oznaka:
- 30KL0005GF
- EAN:
- 199272301493
Lenovo radna stanica ThinkStation PGX Nvidia® Blackwell Architecture NVIDIA® GB10 Grace Blackwell Superchip, 20-core Arm
17,595.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
17,595.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Nvidia® Blackwell Architecture NVIDIA® GB10 Grace Blackwell Superchip, 20-core Arm, 10x Cortex-X925 + 10x Cortex-A725
- Radna memorija: 128 GB LPDDR5X
- 4 TB SSD
- Nvidia NVIDIA Blackwell dijeljena video memorija (UMA)
- NVIDIA DGX™ OS
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | ThinkStation PGX 30KL - MT - 1 x |
| Serija procesora | Nvidia® Blackwell Architecture |
| Procesor | Nvidia® Blackwell Architecture NVIDIA® GB10 Grace Blackwell Superchip, 20-core Arm, 10x Cortex-X925 + 10x Cortex-A725 |
| Procesor / model | NVIDIA® GB10 Grace Blackwell Superchip, 20-core Arm, 10x Cortex-X925 + 10x Cortex-A725 |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Radna memorija | 128 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Nvidia |
| Grafički adapter na ploči (model) | NVIDIA Blackwell dijeljena video memorija (UMA) |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 4096 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 4 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 4 x |
| Sučelje | Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth HDMI™ USB 4 USB-C® (s napajanjem) LAN (10/100/1000/10000 MBit/s) QSFP |
| Boja | višebojna |
| Težina | 1.2 kg |
| Snaga napajanja | 240 W |
| Operacijski sustav (verzija) | NVIDIA DGX™ OS |
Opis
Opis
Lenovo ThinkStation PGX 30KL dizajniran je za visokoučinkovite zadatke i ima malo mini-tower kućište koje se besprijekorno uklapa u bilo koji radni prostor. Opremljena snažnim 20-jezgrenim GB10 Grace Blackwell Superchip procesorom i 128 GB LPDDR5X SDRAM-a, ova radna stanica nudi robusne mogućnosti obrade za učinkovito rukovanje zahtjevnim aplikacijama. Integrirani NVIDIA Blackwell grafički procesor osigurava visokokvalitetne grafičke performanse i podržava razne opcije video izlaza kao što su HDMI i USB-C. Pohrana se sastoji od jednog NVM Express SSD-a u M.2 formatu, što jamči brz pristup podacima i visoku učinkovitost. Povezivost je široka i podržava više mrežnih protokola putem 10 Gigabit Etherneta i Bluetootha 5.3, kao i napredne bežične opcije poput Wi-Fi 6 i Wi-Fi 7. Bilo da se radi o kreativnim projektima ili tehničkim zadacima – Lenovo ThinkStation PGX dizajniran je za performanse i svestranost.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Dizajn mini-tornja koji štedi prostor za male prostorne potrebe
- 20-jezgreni GB10 Grace Blackwell superčip za učinkovit multitasking
- 128 GB LPDDR5X SDRAM za poboljšane performanse
- Brzi NVM Express SSD u M.2 formatu za brzi pristup podacima
- Široka povezivost s 10 Gigabit Ethernetom i podrška za više bežičnih protokola
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)