Lenovo ThinkPad P1 Gen 8 Notebook
- Kataloški br:
- 3531722 - 62
- Oznaka:
- 21Q8000GGE
- EAN:
- 199272080824
- Kataloški br:
- 3531722 - 62
- Oznaka:
- 21Q8000GGE
- EAN:
- 199272080824
Lenovo ThinkPad P1 Gen 8 Notebook
15,395.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
15,395.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WQUXGA
- 3840 x 2400 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2)
- 255H
- Broj procesorskih jezgri: 16 x maks. 5.1 GHzRadna memorija: 64 GB;LPDDR5X;7467 MHz1 TB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ThinkPad P1 Gen 8 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WQUXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2400 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) |
| Procesor / model | 255H |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 1.5 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Nvidia |
| Grafički adapter na ploči (model) | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell / Intel Arc 140T |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Olik | LPCAMM2 |
| Ritam pohranjivanja | 7467 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 5.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | osvjetljenje tipkovnice kensington lock Intel® AI Boost |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 354.3 mm |
| Visina | 1.58 mm |
| Dubina | 9.49 mm |
| Težina | 1.84 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-polimer; |
| Softver uključen u isporuku | Intel Connectivity Performance Suite + Lenovo AI Now |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 16 x 1.5 GHz / max. 5.1 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 8 GB |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Rezolucija prednje kamere | 5 Megapiksela |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Aluminij |
| NFC (Near Field Communication) | ne |
| Snaga | 140 W |
| Svjetloća | 800 cd/m² |
| Numerička tastatura | ne |
| Nereflektujući ekran | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Eternet LAN | ne |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 5 - 95 % |
| USB punjenje u isključenom stanju | da |
| Opseg boja | 100 % |
| Snaga zvučnika | 2 W |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Čitač pametne kartice | ne |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| Integrisani čitač kartica | da |
| Kamera sa poklopcem za privatnost | da |
| Infracrvena (IC) kamera | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Windows Hello funkcija | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 1 TB |
| Broj Thunderbolt 4 portova | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | da |
| Jezgra veće efikasnosti | 8 |
| Jezgra većih performansi | 6 |
| Osnovna snaga procesora | 28 W |
| Maksimalna turbo snaga | 115 W |
| Osnovna frekvencija jezgra većih performansi | 2 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija efikasnog jezgra | 4.4 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 5.1 GHz |
| Podrška za retke nizove | da |
| Podrška za Windows Studio efekte | da |
| Ukupne performanse procesora do | 96 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| NPU performanse do | 13 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| E-jezgra male potrošnje | 2 |
| Maksimalna turbo frekvencija E-jezgra male potrošnje | 2.5 GHz |
| Osnovna frekvencija E-jezgra male potrošnje | 700 MHz |
| Performanse grafičkog procesora do | 74 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Radni opseg vlažnosti | 8 - 95 % |
| Broj mikrofona | 2 |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | 5 - 43 °C |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 90 Wh |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
NEUMORNE PERFORMANSE
16-inčna mobilna radna stanica Lenovo ThinkPad P1 Gen 8 nudi vrhunske performanse u elegantnom i laganom dizajnu. S Intel® Core™ Ultra procesorima (Serija 2) i grafičkom karticom do NVIDIA RTX PRO™ 2000 Blackwell generacije – dizajnirano za razvojne programere, CAD stručnjake i kreativce kojima su potrebne performanse bez nepotrebnog tereta.
Tijekovi rada pokretani umjetnom inteligencijom
Transformirajte način rada i povećajte produktivnost zahvaljujući naprednoj računalnoj snazi umjetne inteligencije. Optimizirajte tijekove rada, automatizirajte zadatke i radite pametnije uz alate pokretane umjetnom inteligencijom – za besprijekornu integraciju u profesionalne aplikacije, brže iteracije i učinkovitije stvaranje sadržaja. Idealno za profesionalne korisnike kojima su potrebni brzi i učinkoviti rezultati.
VRHUNSKE RAČUNALNE PERFORMANSE Rješava svaki zadatak
P1 Gen 8 pokreće Intel® Core™ Ultra (serija 2) H-serije procesora za rješavanje zahtjevnih radnih opterećenja. Integrirana neuralska procesorska jedinica (NPU) ima napredne računalne mogućnosti koje optimiziraju AI tijekove rada s iznimnom učinkovitošću.
PROFESIONALNA GRAFIKA Oslobodite svoju kreativnost
Iskoristite potencijal grafičke jedinice, sve do NVIDIA RTX PRO™ 2000 Blackwell generacije, kako biste oslobodili svoju kreativnost bez granica. Dizajniran je za profesionalne korisnike i nudi praćenje zraka u stvarnom vremenu i AI ubrzanje s visokom responzivnošću za vaše najzahtjevnije projekte.
POBOLJŠAJTE SVOJE IT PERFORMANSE Upravljivost. Upravljivost. Upravljivost.
Intel vPro® tehnologija maksimizira učinkovitost IT timova. Zahvaljujući Intelovoj tehnologiji aktivnog upravljanja (Intel Active Management Technology), IT osoblje može daljinski nadzirati, upravljati, rješavati probleme i popravljati računala - čak i sustave koji su isključeni i nalaze se izvan vatrozida tvrtke.
BRŽA, PRILAGODLJIVA LPCAMM2 MEMORIJA Spreman za budućnost i današnje zahtjeve
Povećajte svoju produktivnost nadogradivom memorijom koja se prilagođava vašim rastućim potrebama. Niža latencija, bolja propusnost i veće brzine osiguravaju vrhunske performanse i smanjeno vrijeme učitavanja pri pokretanju koda ili aplikacija s velikim količinama podataka.
BESPRIJEKORNA POVEZIVOST I brzo. Pouzdan. Svugdje.
Iskusite munjevito brzu povezivost s naprednim Wi-Fi-jem, uključujući poboljšanu propusnost, nižu latenciju i povećani mrežni kapacitet – za neprekidan prijenos podataka i dosljedne performanse. Ostanite povezani i produktivni gdje god se nalazili.
URONJIVI ZASLON
16-inčni ThinkPad P1 Gen 8 poboljšava vizualne doživljaje naprednim opcijama prikaza, uključujući Tandem OLED (T-OLED) tehnologiju. Doživite impresivnu točnost boja, duboke kontraste i iznimnu svjetlinu za impresivno iskustvo gledanja. Posebno za napredne korisnike, nudi vrhunsku vidljivost na otvorenom i energetsku učinkovitost kako bi se osigurale žive slike u pokretu.
Idealno za arhitekte, inženjere i inovatore.
Ovo računalo kombinira performanse, mobilnost, napredne procesore i grafička rješenja za visokoučinkovito računalstvo u elegantnom, robusnom kućištu. Bez napora obrađuje 3D modeliranje, BIM i simulacijske zadatke, čime povećava produktivnost svugdje.
Vrhunski alat za kreativce i vizionare
Mobilna radna stanica P1 Gen 8 podržava digitalne umjetnike impresivnom opcijom T-OLED zaslona za jedinstvenu točnost boja. Njegova napredna grafika omogućuje besprijekorno renderiranje, a ubrzanje pokretano umjetnom inteligencijom optimizira kreativne tijekove rada. Postignite profesionalne rezultate gdje god pronađete inspiraciju.
Maksimiziranje produktivnosti kućnog ureda
Ovaj energetska grana redefinira produktivnost kvalificiranih radnika u hibridnom modelu rada. Idealan je za inženjerske, dizajnerske i kreativne zadatke te ima grafiku poslovne klase, Thunderbolt™ 5 i WLAN za besprijekorne performanse i računalstvo. Profesionalni multitasking, gdje god se nalazili.
Pametnije učenje s inteligentnim hlađenjem
Doživite kako vaš uređaj radi s vrhunskim performansama zahvaljujući naprednoj termologiji i Flex Cooling sustavu s ventilatorom koji optimizira protok zraka za maksimalnu učinkovitost. Od predavanja i laboratorijskih eksperimenata do terenskih istraživanja – osigurava da vaš sustav radi tiho i glatko.
Robusna sigurnost – potpuni mir.
Zaštitite svoje podatke uz ThinkShield-ov sveobuhvatni sigurnosni paket koji nudi robusnu zaštitu putem diskretnog modula pouzdane platforme (dTPM) za šifriranje podataka. Napredna biometrijska tehnologija, poput skenera otiska prsta i prepoznavanja lica, osigurava brz i siguran pristup.
Fokusirani rezultati, besprijekorne performanse
Sigurno dovršite svoje CAD, BIM i kreativne zadatke – na temelju certifikata neovisnih dobavljača softvera (ISV) kao što su ANSYS®, AutoCAD® i drugi. Nudi profesionalne performanse i povećava radnu učinkovitost – za pametne i intuitivne tijekove rada. *Pogledajte cijeli popis ISV certifikata
Svladavanje izazova, bez obzira gdje
P1 Gen 8 dizajniran je za dugi vijek trajanja i zadovoljava stroge standarde MIL-STD-810H. Ova radna stanica je dizajnirana za ekstremne vremenske uvjete i teška okruženja. Dokazuje svoju vrijednost čak i pod velikim stresom i omogućuje vam suočavanje s izazovima bez kompromisa.
Jednostavno održavanje
Jednostavne popravke ili nadogradnje možete obaviti sami, bez potrebe za stručnom pomoći. Ova mobilna radna stanica ima komponente koje korisnik može zamijeniti, kao što su zvučnici, baterija, SSD i drugo, pružajući praktičnost, fleksibilnost i dugotrajnost uređaja.
KREDIBILITET I SURADNJA
Naš je cilj pružiti pametnije tehnologije koje stvaraju bolju i održiviju budućnost za naše kupce, zajednice i naš planet. Stoga se oslanjamo na vodeće oznake i certifikate u industriji koji pokazuju našu predanost održivosti u dizajnu proizvoda. Zajedno možemo stvoriti pametniju budućnost za sve.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE)/16T, Max Turbo do 5,1 GHz, 24 MB
- 16" WQUXGA (3840x2400) IPS 800 nita 100% DCI-P3 60Hz DisplayHDR 400 Dolby Vision Eyesafe TÜV Low Blue Light
- 64GB LPCAMM2 LPDDR5x-7467
- 1TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 NVMe Opal 2.0
- NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell Generation 8GB GDDR7 grafička kartica za prijenosna računala
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)