Lenovo ThinkPad T1g Gen 8 Notebook
- Kataloški br:
- 3531726 - 62
- Oznaka:
- 21TD0004GE
- EAN:
- 199272088622
- Kataloški br:
- 3531726 - 62
- Oznaka:
- 21TD0004GE
- EAN:
- 199272088622
Lenovo ThinkPad T1g Gen 8 Notebook
17,430.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
17,430.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2)
- 285H
- Broj procesorskih jezgri: 16 x maks. 5.4 GHzRadna memorija: 64 GB;LPDDR5X;7467 MHz2 TB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ThinkPad T1g Gen 8 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 (Serija 2) 285H |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) |
| Procesor / model | 285H |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 2.7 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 10 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 6 |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel Arc 140T |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Olik | 262pin SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 7467 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 5.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 354.3 mm |
| Visina | 1.58 mm |
| Dubina | 9.49 mm |
| Težina | 1.84 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-polimer; |
| Softver uključen u isporuku | Intel Connectivity Performance Suite + Lenovo AI Now |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 16 x 2.7 GHz / max. 5.4 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 8 GB |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Rezolucija prednje kamere | 5 Megapiksela |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Aluminij |
| NFC (Near Field Communication) | ne |
| Snaga | 140 W |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| Numerička tastatura | ne |
| Nereflektujući ekran | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Eternet LAN | ne |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 5 - 95 % |
| USB punjenje u isključenom stanju | da |
| Opseg boja | 100 % |
| Snaga zvučnika | 2 W |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Čitač pametne kartice | ne |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| Integrisani čitač kartica | da |
| Kamera sa poklopcem za privatnost | da |
| Infracrvena (IC) kamera | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Windows Hello funkcija | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 2 TB |
| Broj Thunderbolt 4 portova | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | da |
| Jezgra veće efikasnosti | 8 |
| Jezgra većih performansi | 6 |
| Osnovna snaga procesora | 45 W |
| Maksimalna turbo snaga | 115 W |
| Osnovna frekvencija jezgra većih performansi | 2.9 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija efikasnog jezgra | 4.5 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 5.4 GHz |
| Podrška za retke nizove | da |
| Podrška za Windows Studio efekte | da |
| Ukupne performanse procesora do | 99 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| NPU performanse do | 13 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| E-jezgra male potrošnje | 2 |
| Maksimalna turbo frekvencija E-jezgra male potrošnje | 2.5 GHz |
| Osnovna frekvencija E-jezgra male potrošnje | 1000 MHz |
| Performanse grafičkog procesora do | 77 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Radni opseg vlažnosti | 8 - 95 % |
| Broj mikrofona | 2 |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | 5 - 43 °C |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 90 Wh |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
POUZDANA PERFORMANSA
16-inčni Lenovo ThinkPad T1g Gen 8 prijenosnik dizajniran je za profesionalne korisnike kojima su potrebne visoke performanse u elegantnom, prijenosnom dizajnu. Zahvaljujući Intel Core Ultra (Series 2) procesorima i NVIDIA GeForce RTX grafici, nudi snažne računalne performanse i idealan je za napredne korisnike, digitalne kreativce i igrače.
Učinkovitost pokretana umjetnom inteligencijom
Revolucionirajte svoj tijek rada i povećajte produktivnost uz naprednu računalnu snagu umjetne inteligencije. Pojednostavite zadatke, automatizirajte procese i radite pametnije uz alate pokretane umjetnom inteligencijom koji se besprijekorno integriraju u profesionalne aplikacije. Postižu brže iteracije i učinkovitije stvaranje sadržaja – idealno za profesionalce kojima su potrebni brzi i učinkoviti rezultati.
VRHUNSKA RAČUNALNA PERFORMANSA
T1g Gen 8 s Intel Core Ultra (Series 2) H-serije procesorima nevjerojatno lako rješava čak i zahtjevna opterećenja. Zahvaljujući integriranoj neuronskoj procesorskoj jedinici (NPU), nudi naprednu računalnu snagu i optimizira AI tijekove rada za neusporedivu učinkovitost.
NAJSUVREMENIJA GRAFIKA
Oslobodite svoju kreativnost uz NVIDIA GeForce RTX grafiku, koja pruža vrhunsku kvalitetu slike i brze performanse u kompaktnom pakiranju. S praćenjem zraka u stvarnom vremenu, ubrzanjem umjetne inteligencije i robusnom responzivnošću, idealna je platforma za igrače i kreativce.
BRZA LPCAMM2 POHRANA
Povećajte produktivnost uz nadogradivu memoriju koja se prilagođava vašim promjenjivim potrebama. Poboljšana propusnost, smanjena latencija i brže vrijeme učitavanja osiguravaju besprijekorne performanse za aplikacije s velikim količinama podataka i složeni kod.
NEPREKIDANA POVEZIVOST
Iskusite munjevito brzu povezivost i veći mrežni kapacitet uz napredni Wi-Fi. Bez obzira prenosite li fotografije visoke rezolucije, streamate prezentacije uživo, dijelite 3D rendere ili surađujete na platformama u oblaku – vaša produktivnost vas prati posvuda.
IMPRESIVAN ZASLON
16-inčni ThinkPad T1g Gen 8 redefinira vizualno iskustvo s naprednim opcijama zaslona i Tandem OLED tehnologijom (T-OLED). Uronite u zapanjujuću točnost boja, bogate kontraste i briljantnu svjetlinu. Dizajniran za digitalne kreativce i igrače, nudi izvanrednu jasnoću na otvorenom i učinkovito korištenje energije za nezaustavljive performanse u pokretu.
Idealno za inženjere, arhitekte i inovatore
Ovaj snažan uređaj kombinira performanse i mobilnost s naprednim procesorima i grafikom za brzo računanje u robusnom dizajnu. Izvrsno se snalazi u 3D modeliranju, BIM softveru i simulacijskim zadacima, povećavajući učinkovitost.
Poticanje inspiracije za kreativne umove
T1g Gen 8 nudi digitalnim umjetnicima i kreativcima vrhunske performanse i jednostavno renderiranje s opcijom T-OLED zaslona, naprednim grafičkim značajkama i tijekovima rada ubrzanim umjetnom inteligencijom. Postignite profesionalne rezultate tamo gdje je potrebna kreativnost.
Fleksibilnost za svako radno mjesto
Ovo prijenosno računalo dizajnirano je za hibridna radna mjesta i ima grafiku poslovne klase, Thunderbolt 5 priključak i vrhunski Wi-Fi. Bez obzira na to renderirate li arhitektonske nacrte, dijelite velike medijske datoteke ili upravljate udaljenim tijekovima rada, ovaj prijenosnik će vas održati povezanima i učinkovitima.
Kul, moćan i uvijek dostupan
Otključajte puni potencijal svog uređaja uz naprednu tehnologiju hlađenja i Flex Cooling System s ventilatorom koji optimizira protok zraka za maksimalnu učinkovitost. Bilo da ste u učionici, laboratoriju ili na terenu – svoje zadatke možete obaviti hladnokrvno, tiho i besprijekorno.
Sigurnost na koju se možete osloniti
Zaštitite svoje podatke ThinkShield-ovim sveobuhvatnim sigurnosnim paketom putem diskretnog modula pouzdane platforme (dTPM) za enkripciju. Napredna biometrija, uključujući skener otiska prsta i prepoznavanje lica, omogućuje brz i siguran pristup.
Podignite svoje IT upravljanje na višu razinu
Intel vPro tehnologija maksimizira učinkovitost IT timova. Zahvaljujući Intelovoj tehnologiji aktivnog upravljanja (Intel Active Management Technology), IT osoblje može daljinski nadzirati, upravljati, rješavati probleme i popravljati računala - čak i sustave koji su isključeni i nalaze se izvan vatrozida tvrtke.
Izdržljivost koja nadilazi granice
T1g Gen 8 dizajniran je za izdržljivost i zadovoljava stroge standarde MIL-STD-810H. Ovaj snažni stroj dizajniran je za ekstremne vremenske uvjete i teška okruženja, tako da se možete suočiti sa svakim izazovom bez kompromisa.
Jednostavne nadogradnje i održavanje
Preuzmite kontrolu nad popravcima i nadogradnjama bez potrebe za stručnom pomoći. Ovaj robusni uređaj ima komponente koje korisnik može zamijeniti, poput zvučnika, baterije, SSD-a i drugih, pružajući praktičnost, fleksibilnost i dugotrajnost uređaja.
KREDIBILITET I SURADNJA
Naš je cilj pružiti pametnije tehnologije koje stvaraju bolju i održiviju budućnost za naše kupce, zajednice i naš planet. Stoga se oslanjamo na vodeće oznake i certifikate u industriji koji pokazuju našu predanost održivosti u dizajnu proizvoda. Zajedno možemo stvoriti pametniju budućnost za sve.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core Ultra 9 285H, 16C (6P + 8E + 2LPE)/16T, Max Turbo do 5,4 GHz, 24 MB
- 16" WUXGA (1920x1200) IPS 500 nita 100% sRGB 60Hz Niska potrošnja energije Sigurno za oči TÜV Low Blue Light
- 64GB LPCAMM2 LPDDR5x-7467
- 2TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 NVMe Opal 2.0
- NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB GDDR7 grafička kartica za prijenosna računala
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)