LG Electronics 43UA73006LA LCD-TV 109 cm 43 palac Energetska učinkovitost 2021 G (A - G) crna
- Kataloški br:
- 3402648 - 62
- Oznaka:
- 43UA73006LA.AEEQ
- EAN:
- 8806096340073
- Kataloški br:
- 3402648 - 62
- Oznaka:
- 43UA73006LA.AEEQ
- EAN:
- 8806096340073
LG Electronics 43UA73006LA LCD-TV 109 cm 43 palac Energetska učinkovitost 2021 G (A - G) crna
1,310.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,310.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana: 109 cm (43 palac)
- Ultra HD (3840 x 2160 Pixel)
- Prejem: DVB-T2 (antena), DVB-T (antena), DVB-S2, DVB-S (Sat), DVB-C (kabel)
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): G (A - G)
- Poboljšanje slike: 60 Hz
- Funkcija snimanja:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Određene značajke televizora | kompatibilan s Apple AirPlay/AirPlay 2 CI + HDR Smart TV Ultra HD |
| Proizvođač | LG Electronics |
| Vrsta proizvoda | LCD-TV |
| Zaslon (inči) | 43 palac |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Poboljšanje slike | 60 Hz |
| Prejem | DVB-T2 (antena) DVB-T (antena) DVB-S2 DVB-S (Sat) DVB-C (kabel) |
| veličina zaslona | 41 palac - 43 palac |
| Mrežna-/Internet funkcija | AI-Features Apple AirPlay Apple Home Apps Bluetooth® Google Cast Google Home LAN Smart Hub Smart TV Web Browser WiFi |
| WLAN | integriran |
| Broj HDMI priključka | 3 |
| Broj USB | 2 x |
| Sučelje | HDMI™ Bluetooth LAN (10/100/1000 MBit/s) S/PDIF (optički) CI+ utor USB 2.0 Wi-Fi 5 (IEEE 802.11 ac/n/g/b/a) |
| Glazbena snaga (maks.) | 20 W |
| Format slike | 16:9 |
| Tehnologija prikaza | LED |
| VESA standard | 300 x 300 mm |
| Moguća montaža na zid | da |
| Boja | crna |
| Širina | 957 mm |
| Visina | 608 mm |
| Dubina | 233 mm |
| Visina uređaja (bez postolja) | 558 mm |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 57.9 mm |
| Težina | 6.8 kg |
| Težina, napomena | s postoljem |
| Napajanje strujom | Izmjenična struja, 100-240 volti, 50-60 Hz |
| Napajanje | strujni pogon |
| Klasa energetske učinkovitosti | G (A - G) |
| dim. | (Š x V x D) 957 x 608 x 233 mm |
| Razlučivost zaslona | Ultra HD (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 109.2 cm |
| Zaslon (cm) | 109 cm |
| Zaslon (inči) | 43 palac |
| Početak stanja mirovanja | 0.5 W |
Opis
Opis
Posebne značajke
- UHD
- 43" (109 cm) s 4K Ultra HD - 3840 x 2160 piksela
- α7 Gen8 4K AI procesor s α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix) i 4K Super Upscalingom
- 2.0 zvučni sustav snage 20 W
- HDR10 / HLG
- bez zatamnjenja
- webOS 25
- Jedan tuner
- 3x HDMI (podržava eARC, ALLM)
Opseg isporuke
- Standardni daljinski upravljač s 2x AAA baterijama
- Stajati
- Strujni kabel
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C. Logotip "CI Plus" registriran je zaštitni znak tvrtke CI Plus LLP. Sve informacije su bez jamstva. Izmjene dizajna i specifikacija koje je rezerviralo proizvođač
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)