LG Electronics 4K QNED evo AI QNED85 QNED-TV 139 cm 55 palac Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) CI+, DVB-C, DVB-S, D
- Kataloški br:
- 3402643 - 62
- Oznaka:
- 55QNED85A6C.AEU
- EAN:
- 8806096349069
- Kataloški br:
- 3402643 - 62
- Oznaka:
- 55QNED85A6C.AEU
- EAN:
- 8806096349069
LG Electronics 4K QNED evo AI QNED85 QNED-TV 139 cm 55 palac Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) CI+, DVB-C, DVB-S, D
3,120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana: 139 cm (55 palac)
- Ultra HD (3840 x 2160 Pixel)
- Prejem: DVB-C (kabel), DVB-S (Sat), DVB-S2, DVB-T (antena), DVB-T2 (antena)
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): E (A - G)
- Poboljšanje slike: 144 Hz
- Funkcija snimanja:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Određene značajke televizora | CI + Spreman za Dolby Vision™ HDR Smart TV Ultra HD QNED-TV QNED MiniLED podržava FreeSync |
| Proizvođač | LG Electronics |
| Vrsta proizvoda | QNED-TV |
| Zaslon (inči) | 55 palac |
| frekvencija slike | 144 Hz |
| Poboljšanje slike | 144 Hz |
| Prejem | DVB-C (kabel) DVB-S (Sat) DVB-S2 DVB-T (antena) DVB-T2 (antena) |
| veličina zaslona | 51 palac - 55 palac |
| Mrežna-/Internet funkcija | WiFi LAN Bluetooth® Apple AirPlay 2 Web Browser Smart TV Apps AI-Features Google Home Google Cast Apple Home |
| WLAN | integriran |
| Broj HDMI priključka | 4 |
| Broj USB | 2 x |
| Sučelje | Bluetooth RJ45 S/PDIF HDMI™ CI+ utor antena (75 Ohm) USB 2.0 Wi-Fi 6 (IEEE 802.11 |
| Glazbena snaga (maks.) | 20 W |
| Format slike | 16:9 |
| Tehnologija prikaza | QNED |
| VESA standard | 300 x 300 mm |
| Moguća montaža na zid | da |
| Boja | crna |
| Širina | 1236 mm |
| Visina | 802 mm |
| Dubina | 280 mm |
| Visina uređaja (bez postolja) | 716 mm |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 29.7 mm |
| Težina | 15.7 kg |
| Težina, napomena | s postoljem |
| Napajanje strujom | Izmjenična struja, 100-240 volti, 50-60 Hz |
| Napajanje | strujni pogon |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| dim. | (Š x V x D) 1236 x 802 x 280 mm |
| Razlučivost zaslona | Ultra HD (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 139.7 cm |
| Zaslon (cm) | 139 cm |
| Zaslon (inči) | 55 palac |
| Početak stanja mirovanja | 0.5 W |
Opis
Opis
Posebne značajke
- QNED evo
- 55" (139 cm) s 4K Ultra HD - 3840 x 2160 piksela
- α8 Gen2 4K AI procesor s α8 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix) i α8 4K AI Super Upscalingom
- 2.0 zvučni sustav snage 20 W
- Dolby Vision / HDR10 / HLG
- Lokalno zatamnjenje
- webOS 25
- Jedan tuner
- 4x HDMI (podržava 4K@120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS kako je navedeno u HDMI 2.1)
Opseg isporuke
- Daljinski upravljač AI Magic Remote MR25GA
- uklj. 2x AAA baterije
- Stajati
- Strujni kabel
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C. Logotip "CI Plus" registriran je zaštitni znak tvrtke CI Plus LLP. Sve informacije su bez jamstva. Izmjene dizajna i specifikacija koje je rezerviralo proizvođač
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)