LG Electronics All-in-One Thin Client ThinClient AIO 24CQ650N-6P.AEU 60.5 cm (23.8 palac) Full HD Intel® Celeron® N5105
- Kataloški br:
- 3395739 - 62
- Oznaka:
- 24CQ650N-6P.AEU
- EAN:
- 8806096204887
- Kataloški br:
- 3395739 - 62
- Oznaka:
- 24CQ650N-6P.AEU
- EAN:
- 8806096204887
LG Electronics All-in-One Thin Client ThinClient AIO 24CQ650N-6P.AEU 60.5 cm (23.8 palac) Full HD Intel® Celeron® N5105
1,820.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,820.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 60.5 cm (23.8 palac) Full HD 1920 x 1080 Pixel
- Intel® Celeron® N5105 4 Jezgra(-e) / max. 2.9 GHz
- Radna memorija: 8 GB DDR4-RAM
- 16 GB HDD
- Intel
- bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | All-in-One Thin Client |
| Model | 24CQ650N-6P.AEU |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Zaslon (inči) | 23.8 palac |
| Format prikaza | 16:9 |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Serija procesora | Intel® Celeron® |
| Procesor | Intel® Celeron® N5105 |
| Procesor / model | N5105 |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 2.0 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 2.9 GHz |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 16 GB |
| Tvrdi disk 1 priključak | eMMC |
| Tvrdi disk 1 veličina | 16 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.1 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | HDMI™ utičnica za mikrofon DisplayPort USB 3.1 USB-C® USB 2.0 LAN (10/100/1000 MBit/s) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 553.4 mm |
| Visina | 382.7 mm |
| Dubina | 240 mm |
| Težina | 6.2 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Zaslon | 60.5 cm (23.8 palac) |
Opis
Opis
24CQ650N-6P je pametno rješenje za moderna radna mjesta. Tanki višenamjenski klijent tvrtke LG Electronics
je moćan monitor i računalo u jednom. Jer unutar 23,8-inčnog monitora s dijagonalom ekrana od 60,47
Centimetri, Intelov četverojezgreni procesor s taktom od 2,0 GHz osigurava snažnu računalnu snagu. CPU je podržan od strane
8 GB DDR4 RAM-a i 16 GB eMMC memorije. Šareni IPS panel s izvornom rezolucijom od 1.920
x 1080 piksela osigurava detaljan i jasan prikaz u svakodnevnoj upotrebi te omogućuje posebno ergonomski i
Rad prilagođen očima. Integrirana Full HD web kamera s ugrađenim mikrofonom i širokim rasponom priključaka
HDMI putem DisplayPorta do USB-C, 24CQ650N-6N je fleksibilan i uklapa se u svako radno okruženje
Ovaj tekst je mašinski preveden.
je moćan monitor i računalo u jednom. Jer unutar 23,8-inčnog monitora s dijagonalom ekrana od 60,47
Centimetri, Intelov četverojezgreni procesor s taktom od 2,0 GHz osigurava snažnu računalnu snagu. CPU je podržan od strane
8 GB DDR4 RAM-a i 16 GB eMMC memorije. Šareni IPS panel s izvornom rezolucijom od 1.920
x 1080 piksela osigurava detaljan i jasan prikaz u svakodnevnoj upotrebi te omogućuje posebno ergonomski i
Rad prilagođen očima. Integrirana Full HD web kamera s ugrađenim mikrofonom i širokim rasponom priključaka
HDMI putem DisplayPorta do USB-C, 24CQ650N-6N je fleksibilan i uklapa se u svako radno okruženje
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Tanki klijent sve u jednom s 23,8 inča (60,47 centimetara) u tankom kućištu
- 16:9 IPS zaslon s vremenom odziva od 5 milisekundi i širokim kutom gledanja (178°)
- Snažna i konzistentna reprodukcija boja sa svjetlinom od 250 cd/m2, 72% NTSC i omjerom kontrasta 1000:1
- Intel Celeron četverojezgreni procesor
- Integrirana Full HD web kamera s mikrofonom
- Dizajn bez ventilatora za tiho radno okruženje
- Svestrane mogućnosti povezivanja s HDMI-jem, DisplayPortom, 2 x USB 2.0, 4 x USB 3.2, USB-C uključujući DP Alternate Mode, Bluetooth 5.1 i 3,5 mm kombiniranim priključkom za mikrofon i slušalice
- 8 GB DDR4 RAM-a i 16 GB eMMC-a
- Zvučni sustav s 2 x 3W snage i Maxx Audio sustavom
- Tehnologija pozadinskog osvjetljenja Flicker Safe smanjuje treperenje i štiti vaše oči
- Gigabitni LAN priključak i dvopojasni WiFi
- Visoka ergonomija i prilagođenost očima zahvaljujući posebnom načinu rada za čitanje sa smanjenim plavim komponentama za opušteno čitanje
- Stalak s jednim klikom za ugradnju bez alata s ergonomskim podešavanjem visine, rotacije, nagiba i funkcijom dvosmjernog okretanja
Opseg isporuke
- Adapter za napajanje.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)