Lucci AIR Atlanta stropni ventilator 52 W (Ø x V) 142 cm x 35 cm crna sa daljinskim upravljačem
- Kataloški br:
- 3190906 - 62
- Oznaka:
- 213183
- EAN:
- 9333509144168
- Kataloški br:
- 3190906 - 62
- Oznaka:
- 213183
- EAN:
- 9333509144168
Lucci AIR Atlanta stropni ventilator 52 W (Ø x V) 142 cm x 35 cm crna sa daljinskim upravljačem
1,225.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 6 razina brzine
- Ljetno i zimsko trčanje
- LED rasvjeta (prigušljiva u 3 stupnja)
- Daljinsko upravljanje
- istosmjerni motor
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 6 |
| Promjer | 142 cm |
| Snaga | 52 W |
| Protok zraka | 267 m³/h |
| Broj okretaja | 181 U/min |
| Boja krila | crna |
| Boja kućišta | crna |
| Određene značajke ventilatora | sa daljinskim upravljačem |
| dim. | (Ø x V) 142 cm x 35 cm |
| Težina | 6.8 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Broj žarulja | 1 |
| Rotirajući listovi | 6 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Maks. broj okretaja | 181 U/min |
| Snaga po svjetiljci | 12 W |
| Vrsta | LED |
| Kapacitet protoka zraka | 16020 m³/h |
| Materijal | ABS plastika |
| Kut nagiba | 13 ° |
| Visina | 35 cm |
| Dužina | 1420 mm |
| Dubina | 1420 mm |
| Podnožak | GX53 |
| Napajanje | strujni pogon |
| podesiva visina | ne |
| Širina | 1420 mm |
Opis
Opis
Lucci Air – dizajnerski brend iz Australije sinonim je za moderan dizajn, kvalitetu te brzu i jednostavnu ugradnju. S promjerom od 142 cm, Airfusion Atlanta je prikladan za prostorije do 35 m². Ima izdržljiv, snažan istosmjerni motor koji je tih kao šapat unatoč svojoj snazi. Osim toga, ovaj moderni ventilator opremljen je ljetnim i zimskim prekidačem. Ljeti, silazni protok zraka stvara osvježavajući povjetarac. Zimi se smjer vrtnje može jednostavno promijeniti – to čak štedi troškove grijanja. Šest brzina stropnog ventilatora i LED lampa praktično se kontroliraju pomoću daljinskog upravljača. LED svjetlo se temelji na GX53 grlu i stoga ga je vrlo jednostavno instalirati, a može se prigušiti u tri stupnja pomoću prekidača ON/OFF. Sa svojih sedam laganih ABS lopatica, zaista privlači poglede i brzo stvara ugodnu klimu u prostoriji. Pomoću tipke za povremeno upravljanje „povjetarac“, Atlanta prebacuje se između tri donje ili gornje razine brzine, čime se promjenjivi povjetarac raspoređuje po cijelom životnom prostoru.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (1)