Lucci AIR Climate IV stropni ventilator 35 W (Ø x V) 132 cm x 31.5 cm bijela sa daljinskim upravljačem
- Kataloški br:
- 3190903 - 62
- Oznaka:
- 21610349
- EAN:
- 9333509192763
- Kataloški br:
- 3190903 - 62
- Oznaka:
- 21610349
- EAN:
- 9333509192763
Lucci AIR Climate IV stropni ventilator 35 W (Ø x V) 132 cm x 31.5 cm bijela sa daljinskim upravljačem
1,025.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,025.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 6 brzina
- Ljetno i zimsko trčanje
- LED rasvjeta (prigušljiva u 3 stupnja)
- Daljinsko upravljanje
- istosmjerni motor
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 6 |
| Promjer | 132 cm |
| Snaga | 35 W |
| Protok zraka | 162 m³/h |
| Broj okretaja | 178 U/min |
| Boja krila | bijela |
| Boja kućišta | bijela |
| Određene značajke ventilatora | sa daljinskim upravljačem |
| dim. | (Ø x V) 132 cm x 31.5 cm |
| Težina | 4.4 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Broj žarulja | 1 |
| Rotirajući listovi | 3 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Maks. broj okretaja | 178 U/min |
| Razine brzine | 6 |
| Boja | bijela |
| Snaga po svjetiljci | 12 W |
| Vrsta | LED |
| Kapacitet protoka zraka | 9720 m³/h |
| Materijal | ABS plastika |
| Kut nagiba | 10 ° |
| Visina | 31.5 cm |
| Dužina | 1320 mm |
| Dubina | 1320 mm |
| Podnožak | GX53 |
| Napajanje | strujni pogon |
| podesiva visina | ne |
| Širina | 1320 mm |
Opis
Opis
Lucci Air – dizajnerski brend iz Australije sinonim je za moderan dizajn, kvalitetu te brzu i jednostavnu ugradnju. S promjerom od 132 cm, Climate IV je savršen za prostorije do 25 m². Ima izdržljiv, snažan istosmjerni motor koji je tih kao šapat unatoč svojoj snazi. Osim toga, ovaj moderni ventilator opremljen je ljetnim i zimskim prekidačem. Ljeti, silazni protok zraka stvara osvježavajući povjetarac. Zimi se smjer vrtnje može jednostavno promijeniti i topli zrak za grijanje se raspoređuje po cijeloj prostoriji. Ovaj stropni ventilator također ima LED rasvjetu. Opremljen je žaruljom GX53 koja se po potrebi može lako zamijeniti (uključena toplo bijela 3000K). Osim toga, priložena žarulja može se prigušiti u 3 razine pomoću prekidača ON/OFF na daljinskom upravljaču. Ako nije potrebna rasvjeta, svjetiljka se može prekriti priloženim metalnim poklopcem. LED rasvjeta, kao i razine brzine te ljetni i zimski rad stropnog ventilatora mogu se praktično kontrolirati daljinskim upravljačem.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (1)