Lucci AIR Londo stropni ventilator 35 W (Ø x V) 132 cm x 24 cm bijela sa daljinskim upravljačem
- Kataloški br:
- 3190913 - 62
- Oznaka:
- 21610049
- EAN:
- 9333509192749
- Kataloški br:
- 3190913 - 62
- Oznaka:
- 21610049
- EAN:
- 9333509192749
Lucci AIR Londo stropni ventilator 35 W (Ø x V) 132 cm x 24 cm bijela sa daljinskim upravljačem
965.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
965.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 6 razina brzine
- Ljetno i zimsko trčanje
- Daljinsko upravljanje
- DC motor
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 6 |
| Promjer | 132 cm |
| Snaga | 35 W |
| Protok zraka | 162 m³/h |
| Broj okretaja | 166 U/min |
| Boja krila | bijela |
| Boja kućišta | bijela |
| Određene značajke ventilatora | sa daljinskim upravljačem |
| dim. | (Ø x V) 132 cm x 24 cm |
| Težina | 4 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 3 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Maks. broj okretaja | 166 U/min |
| Razine brzine | 6 |
| Boja | bijela |
| Kapacitet protoka zraka | 9720 m³/h |
| Materijal | ABS plastika |
| Visina | 24 cm |
| Dužina | 1320 mm |
| Dubina | 1320 mm |
| Napajanje | strujni pogon |
| podesiva visina | ne |
| Širina | 1320 mm |
Opis
Opis
Stropni ventilator Londo jedan je od naših novih modela australskog dizajnerskog brenda Lucci Air. Ovaj stropni ventilator ima promjer od 132 cm i stoga je savršen za prostorije veličine do 25 m². Također ima 6 razina brzine te ljetni i zimski način rada, a sve se može podesiti daljinskim upravljačem. Zahvaljujući ugrađenom istosmjernom motoru, Londo radi vrlo tiho i ekonomično, čak i pri velikim brzinama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (1)