Lucci AIR Riviera stropni ventilator 35 W (Ø x V) 132 cm x 28 cm crna sa daljinskim upravljačem
- Kataloški br:
- 3190912 - 62
- Oznaka:
- 213351
- EAN:
- 9333509174745
- Kataloški br:
- 3190912 - 62
- Oznaka:
- 213351
- EAN:
- 9333509174745
Lucci AIR Riviera stropni ventilator 35 W (Ø x V) 132 cm x 28 cm crna sa daljinskim upravljačem
1,540.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,540.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 6 brzina
- Ljetno i zimsko trčanje
- LED rasvjeta (prigušljiva u 3 stupnja)
- Daljinsko upravljanje
- istosmjerni motor
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 6 |
| Promjer | 132 cm |
| Snaga | 35 W |
| Protok zraka | 204 m³/h |
| Broj okretaja | 172 U/min |
| Boja krila | crna |
| Boja kućišta | crna |
| Određene značajke ventilatora | sa daljinskim upravljačem |
| dim. | (Ø x V) 132 cm x 28 cm |
| Težina | 5.5 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Broj žarulja | 1 |
| Rotirajući listovi | 4 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Maks. broj okretaja | 172 U/min |
| Razine brzine | 6 |
| Boja | bezbojna |
| Snaga po svjetiljci | 12 W |
| Vrsta | LED |
| Kapacitet protoka zraka | 12664 m³/h |
| Materijal | ABS plastika |
| Visina | 28 cm |
| Dužina | 1320 mm |
| Dubina | 1320 mm |
| Podnožak | GX53 |
| Napajanje | strujni pogon |
| podesiva visina | ne |
| Širina | 1320 mm |
Opis
Opis
Lucci stropni ventilator Riviera pruža vam ugodnu klimu i osvjetljenje u sobi. Bilo da se radi o dnevnom boravku, blagovaonici ili spavaćoj sobi – stropni ventilator idealan je za prostorije veličine do 25 m². Četiri lagana krila raspona 132 cm pružaju ugodno osvježenje. Ljeti, funkcija usmjerenja prema naprijed stropnog ventilatora stvara osvježavajući povjetarac, dok zimi cirkulira topli zrak i brže ga raspoređuje po prostoriji. Uz dva načina rada, stropni ventilator ima šest različitih razina brzine. Toplo bijelo osvjetljenje, bazirano na GX53 grlu, može se prigušiti u 3 razine kako bi se stvorila ugodna atmosfera. Sve ove funkcije mogu se brzo, praktično i neovisno jedna o drugoj podesiti putem daljinskog upravljača. Zahvaljujući modernom istosmjernom motoru, izuzetno je tih i stoga omogućuje rad noću. Osim toga, motor je posebno štedljiv s potrošnjom od 2 – 31 W. Zahvaljujući praktičnoj funkciji memorije, posljednje postavke se spremaju kada se uređaj isključi putem zidnog prekidača. Lucci air Riviera može se instalirati i u zaštićenom vanjskom prostoru (bez IP55 - potrebna su najmanje 2 zida i cijeli strop). Instalacija je brza i jednostavna.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (1)