Lucci AIR Slipstream stropni ventilator 22 W (Ø x V) 107 cm x 33 cm crna sa daljinskim upravljačem
- Kataloški br:
- 3190910 - 62
- Oznaka:
- 213303
- EAN:
- 9333509174684
- Kataloški br:
- 3190910 - 62
- Oznaka:
- 213303
- EAN:
- 9333509174684
Lucci AIR Slipstream stropni ventilator 22 W (Ø x V) 107 cm x 33 cm crna sa daljinskim upravljačem
965.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
965.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 6 razina brzine
- Ljetno i zimsko trčanje
- LED rasvjeta (prigušljiva u 3 stupnja)
- Daljinsko upravljanje
- istosmjerni motor
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 6 |
| Promjer | 107 cm |
| Snaga | 22 W |
| Protok zraka | 136 m³/h |
| Broj okretaja | 254 U/min |
| Boja krila | crna |
| Boja kućišta | crna |
| Određene značajke ventilatora | sa daljinskim upravljačem |
| dim. | (Ø x V) 107 cm x 33 cm |
| Težina | 5 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Broj žarulja | 1 |
| Rotirajući listovi | 4 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Maks. broj okretaja | 254 U/min |
| Razine brzine | 6 |
| Boja | bezbojna |
| Snaga po svjetiljci | 12 W |
| Vrsta | LED |
| Kapacitet protoka zraka | 8130 m³/h |
| Materijal | ABS plastika |
| Visina | 33 cm |
| Dužina | 1070 mm |
| Dubina | 1070 mm |
| Podnožak | GX53 |
| Napajanje | strujni pogon |
| podesiva visina | ne |
| Širina | 1070 mm |
Opis
Opis
Stropni ventilator Slipstream australskog dizajnerskog brenda Lucci Air s LED rasvjetom ima promjer od 107 cm. To je DC ventilator sa 6 brzina, koji je prikladan za prostorije veličine do 13 m². Ima ljetni i zimski način rada, što pomaže u smanjenju troškova energije u oba godišnja doba. U ljetnom načinu rada, zrak se kovitla prema dolje, pružajući osvježavajući učinak hlađenja, dok se u zimskom načinu rada topli zrak sa stropa potiskuje prema dolje. Zahvaljujući priloženom daljinskom upravljaču, sve funkcije se mogu praktično kontrolirati. Također ima LED rasvjetu koja se može prigušiti u 3 razine i može se prekriti priloženim poklopcem za lampu kada nije potrebna.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (1)