M & M International izravno upravljanje pneumatskih ventila D238DVL 24 V/DC G 3/8 1 St.
- Kataloški br:
- 581746 - 62
- Oznaka:
- D238DVL
- EAN:
- 4.01614E+12
- Kataloški br:
- 581746 - 62
- Oznaka:
- D238DVL
- EAN:
- 4.01614E+12
M & M International izravno upravljanje pneumatskih ventila D238DVL 24 V/DC G 3/8 1 St.
190.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
190.00 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Temperaturni opseg medija | -10 do +130 °C |
| Proizvođač-br. dijela | D238DVL |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Kv vrijednost | 6 |
| Materijal kućišta | mjed |
| Priključak | G 3/8 |
| Medium | neutralni plinovi neutralni tekućine |
| Funkcija | 2/2-smjerni |
| Brtveni material | FKM |
| Radni tlak (maks | 5 bar |
| Radni tlak (min.) | 0 bar |
| Radni napon | 24 V/DC |
| Maks. potrošena snaga | 14 W |
| Maks. temperatura medija | +130 °C |
| Min. temperatura medija | -10 °C |
| Maks. temperatura okoline | +50 °C |
| Min. temperatura okoline | -10 °C |
| Vrsta proizvoda | izravno upravljanje pneumatskih ventila |