magnetoplan magnetna traka (D x Š x V) 30 m x 35 mm x 0.6 mm bijela 1 kom. 51053335
- Kataloški br:
- 3477768 - 62
- Oznaka:
- 51053335
- EAN:
- 4013695012544
- Kataloški br:
- 3477768 - 62
- Oznaka:
- 51053335
- EAN:
- 4013695012544
magnetoplan magnetna traka (D x Š x V) 30 m x 35 mm x 0.6 mm bijela 1 kom. 51053335
160.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | magnetna traka |
| dim. | (D x Š x V) 30 m x 35 mm x 0.6 mm |
| Boja | bijela |
| može se natpisivati | da |
| magnetno prianjanje | da |
| Visina | 0.6 mm |
| Širina | 35 mm |
| Dužina | 30 m |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.