Makita B-33261 B-33261 list kružne pile 190 x 30 x 1.8 mm Broj zubaca (po inču): 60 1 kom.
- Kataloški br:
- 3350125 - 62
- Oznaka:
- B-33261
- EAN:
- 88381422130
- Kataloški br:
- 3350125 - 62
- Oznaka:
- B-33261
- EAN:
- 88381422130
Makita B-33261 B-33261 list kružne pile 190 x 30 x 1.8 mm Broj zubaca (po inču): 60 1 kom.
15 %
175.00 KM205.00 KM
Štedite 30.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-15 %
175.00 KM205.00 KM
Štedite 30.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | list kružne pile |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Promjer | 190 mm |
| Bušotina - Ø | 30 mm |
| Debljina | 1.8 mm |
| Dimenzije, kružne pile | 190 x 30 x 1.8 mm |
| Prikladnost materijala | plastika metal |
| Broj zubaca (po inču) | 60 |
Opis
Opis
SPECIALIZIRANA pila.190x30x60Z
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)