Makita B-33825 B-33825 list kružne pile 136 x 20 x 1 mm Broj zubaca (po inču): 48 1 kom.
- Kataloški br:
- 3350015 - 62
- Oznaka:
- B-33825
- EAN:
- 88381422673
- Kataloški br:
- 3350015 - 62
- Oznaka:
- B-33825
- EAN:
- 88381422673
Makita B-33825 B-33825 list kružne pile 136 x 20 x 1 mm Broj zubaca (po inču): 48 1 kom.
16 %
105.00 KM125.00 KM
Štedite 20.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
105.00 KM125.00 KM
Štedite 20.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | list kružne pile |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Promjer | 136 mm |
| Bušotina - Ø | 20 mm |
| Debljina | 1 mm |
| Dimenzije, kružne pile | 136 x 20 x 1 mm |
| Prikladnost materijala | drvo |
| Broj zubaca (po inču) | 48 |
Opis
Opis
SPECIALIZIRANA pila.136x20x48Z
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)