Makita B-62985-2 komplet listova kružne pile 165 x 20 x 1.4 mm Broj zubaca (po inču): 25 2 kom.
- Kataloški br:
- 3524157 - 62
- Oznaka:
- B-62985-2
- EAN:
- 88381791915
- Kataloški br:
- 3524157 - 62
- Oznaka:
- B-62985-2
- EAN:
- 88381791915
Makita B-62985-2 komplet listova kružne pile 165 x 20 x 1.4 mm Broj zubaca (po inču): 25 2 kom.
17 %
120.00 KM145.00 KM
Štedite 25.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-17 %
120.00 KM145.00 KM
Štedite 25.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | komplet listova kružne pile |
| Sadržaj | 2 kom. |
| Promjer | 165 mm |
| Bušotina - Ø | 20 mm |
| Debljina | 1.4 mm |
| Dimenzije, kružne pile | 165 x 20 x 1.4 mm |
| Prikladnost materijala | drvo |
| Broj zubaca (po inču) | 25 |
| Oblik zubaca | Efficut |
Opis
Opis
Ovaj EFFICUT list pile posebno je dizajniran za bežične kružne pile. Zahvaljujući posebnoj geometriji zuba i debljini od samo 1,4 mm, drvo se može rezati do 2,5 puta brže nego s konvencionalnim listovima pile. To rezultira uštedom vremena do 60%. Nadalje, s jednim punjenjem baterije moguće je napraviti više rezova. 2 komada.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Ø 165 mm
- 25 zuba
- Širina rezanja 1,4 mm
- Kut zuba 23°
- Drvo
- 2 komada
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)