Makita CL107FDZW bežični ručni usisivač bez akumulatora, bez punjača
- Kataloški br:
- 3427682 - 62
- Oznaka:
- CL107FDZW
- EAN:
- 88381829885
- Kataloški br:
- 3427682 - 62
- Oznaka:
- CL107FDZW
- EAN:
- 88381829885
Makita CL107FDZW bežični ručni usisivač bez akumulatora, bez punjača
74.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
74.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- , Volumen prikupne posude=0.5 l
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bežični ručni usisivač |
| Boja | bijela |
| Prikupna posuda | 0.5 l |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Određene značajke vakuumskog usisavača | bez akumulatora bez punjača |
| Tehnologija usisivanja | bez vrečice |
| Reguliranje usisne snage | 50 mbar |
| Širina | 112 mm |
| Visina | 150 mm |
| Dužina | 960 mm |
| Težina | 890 g |
| dim. | (D x Š x V) 960 x 112 x 150 mm |
| Protok zraka | 1.4 m³/min |
Opis
Opis
Brzo i jednostavno usisavanje
Bežični usisavač s izvrsnom usisnom snagom i tri stupnja snage. Za brzo usisavanje prljavštine i prašine, npr. Npr. s poda, sa stepenica, na poslu ili iz automobila. LED usisavača osvjetljava čak i tamne kutove.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Bežični usisavač s izvrsnom usisnom snagom i tri stupnja snage. Za brzo usisavanje prljavštine i prašine, npr. Npr. s poda, sa stepenica, na poslu ili iz automobila. LED usisavača osvjetljava čak i tamne kutove.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Molimo naručite bateriju i punjač zasebno.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)
- Dodatni (1)