Makita DDF489Z - ECO akumulatorska bušilica 18 V bez četkica, bez baterije, bez punjača
- Kataloški br:
- 3532311 - 62
- Oznaka:
- DDF489Z - ECO
- Kataloški br:
- 3532311 - 62
- Oznaka:
- DDF489Z - ECO
Makita DDF489Z - ECO akumulatorska bušilica 18 V bez četkica, bez baterije, bez punjača
16 %
475.00 KM565.00 KM
Štedite 90.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
475.00 KM565.00 KM
Štedite 90.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18 V/-Akumulator
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska bušilica |
| Napon | 18 V |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Držač alata | 1/2"-20UNF |
| Glava za svrdla - stezni raspon | 1,5 - 13 mm |
| Određene značajke | bez četkica bez baterije bez punjača |
| Težina | 1.8 kg |
| Širina | 81 mm |
| Visina | 261 mm |
| Dužina | 174 mm |
| dim. | (D x Š x V) 174 x 81 x 261 mm |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)