Makita DDF492Z -akumulatorska bušilica 18 V bez baterije, bez punjača
- Kataloški br:
- 3532318 - 62
- Oznaka:
- DDF492Z - ECO
- Kataloški br:
- 3532318 - 62
- Oznaka:
- DDF492Z - ECO
Makita DDF492Z -akumulatorska bušilica 18 V bez baterije, bez punjača
13 %
575.00 KM660.00 KM
Štedite 85.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-13 %
575.00 KM660.00 KM
Štedite 85.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Maks. Ø rupe
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska bušilica |
| Određene značajke | bez baterije bez punjača |
| Napon | 18 V |
| Držač alata | 1/2"-20UNF |
| Glava za svrdla - stezni raspon | 1,5 - 13 mm |
| Dužina | 179 mm |
| Širina | 81 mm |
| Visina | 248 mm |
| Težina | 2.6 kg |
| Težina, napomena | bez punjive baterije |
| Maks. okretni moment | 141 Nm |
| Broj okretaja u praznom hodu | 0-2100 U/min |
Opis
Opis
Snažna, vrlo kratka 18V akumulatorska bušilica/odvijač s 2-brzinskim metalnim planetarnim mjenjačem i motorom bez četkica. S metalnom steznom glavom za bušilicu i bočnom ručkom. Idealan izbor za primjene koje zahtijevaju visoki okretni moment. Uključuje jarku dvostruku LED diodu s funkcijom pred- i naknadnog osvjetljenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 18V akumulatorska bušilica-odvijač DDF492Z
- 2x vijak M4x12
- Nosač za vješanje
- PH/LS dvostruki bit
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)
- Dodatni (1)