Makita DHR243Z SDS-Plus-akumulatorski kombinirani čekić 18 V Li-Ion bez baterije, bez punjača
- Kataloški br:
- 3532302 - 62
- Oznaka:
- DHR243Z - ECO
- Kataloški br:
- 3532302 - 62
- Oznaka:
- DHR243Z - ECO
Makita DHR243Z SDS-Plus-akumulatorski kombinirani čekić 18 V Li-Ion bez baterije, bez punjača
16 %
680.00 KM805.00 KM
Štedite 125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
680.00 KM805.00 KM
Štedite 125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18 V
- Udarna energija maks. 2 J
- Maks. Ø rupe(Drvo/Čelik/Beton) 27/13/24 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski kombinirani čekić |
| Vrsta | DHR243Z |
| Napon | 18 V |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Područje brojeva vrtljaja | 0 - 950 U/min |
| Broj udaraca maks. | 4700 /min |
| Udarna energija maks. | 2 J |
| Maks. Ø bušenja | (Drvo/Čelik/Beton) 27/13/24 mm |
| Držač alata | SDS-Plus |
| Određene značajke | bez baterije bez punjača |
| Funkcije | zaustavljanje udaraca |
| Vrsta prijenosa | 1 brzina |
| Težina | 2.8 kg |
| Dužina | 353 mm |
| Širina | 85 mm |
| Visina | 213 mm |
| dim. | (D x Š x V) 353 x 85 x 213 mm |
Opis
Opis
Kombinirani čekić bez četkica za dlijeto, bušenje i udarno bušenje s brzoizmjenjivom steznom glavom
Snažan akumulatorski kombinirani čekić s SDS-PLUS steznom glavom i kliznom spojkom. Pogodno za bušenje, udarno bušenje i dlijeto. Sila pojedinačnog udara doseže do 2,0 džula, a učinak bušenja u betonu je do 24 mm.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Desni/lijevi hod
- Litij-ionska tehnologija
- SDS-Plus držač alata
- Motor bez četkica
- Klizna sklopka
- Zaustavljanje od udara
- 40-struko podešavanje dlijeta
- S priključkom za usisavanje prašine.
Opseg isporuke
- Brzoizmjenjiva stezna glava
- Graničnik dubine
- Bočna ručka 36.
Komentar
Isporuka bez baterije, punjača i uređaja za ekstrakciju.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (15)
- Dodatni (3)