Makita GA023GM206 GA023GM206 akumulatorska kutna brusilica 125 mm bez četkica 40 V 4.0 Ah
- Kataloški br:
- 3395812 - 62
- Oznaka:
- GA023GM206
- EAN:
- 197050011145
- Kataloški br:
- 3395812 - 62
- Oznaka:
- GA023GM206
- EAN:
- 197050011145
Makita GA023GM206 GA023GM206 akumulatorska kutna brusilica 125 mm bez četkica 40 V 4.0 Ah
2,405.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,405.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska kutna brusilica |
| Određene značajke | bez četkica |
| Napon | 40 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 4.0 Ah |
| Promjer ploče | 125 mm |
| Predana snaga | 1100 W |
| Radni napon | 40 V |
| Broj uključenih baterija | 2 |
| Navoj osovine | M14 |
| Dužina | 425 cm |
| Širina | 140 mm |
| Visina | 168 mm |
| dim. | (D x Š x V) 425 cm x 140 mm x 168 mm |
| Težina | 5.3 kg |
| Težina, napomena | uklj. punjiva baterija |
Opis
Opis
Snažan 40V max. akumulatorska kutna brusilica za najviše zahtjeve.
S motorom bez četkica i promjerom diska od max. 125 mm.
Opremljen AFT-om za zaštitu korisnika, brzina je također elektronski podesiva.
Funkcija AWS automatski uključuje i ponovno isključuje upareni usisavač nakon isteka vremena rada.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
S motorom bez četkica i promjerom diska od max. 125 mm.
Opremljen AFT-om za zaštitu korisnika, brzina je također elektronski podesiva.
Funkcija AWS automatski uključuje i ponovno isključuje upareni usisavač nakon isteka vremena rada.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Brusna ploča 125mm INOX
- Bočna ručka 36 kompletna
- čeoni ključ
- Duboko izvučeni dio za MAKPAC
- MAKPAC veličina 4
- Montažna prirubnica 42B
- prirubna matica
- Zaštitna hauba
- Baterija BL4040 (2x)
- Brzi punjač
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)