Makita LED radno svjetlo DML802 - ECO
- Kataloški br:
- 3532300 - 62
- Oznaka:
- DML802 - ECO
- Kataloški br:
- 3532300 - 62
- Oznaka:
- DML802 - ECO
Makita LED radno svjetlo DML802 - ECO
14 %
150.00 KM175.00 KM
Štedite 25.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-14 %
150.00 KM175.00 KM
Štedite 25.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radno svjetlo |
| Vrsta | LED |
| dim. | (D x Š x V) 256 x 79 x 116 mm |
| Težina | 330 g |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 13 h |
| Ukupan svjetlosni tok | 180 lm |
| Širina | 79 mm |
| Visina | 116 mm |
| Dužina | 256 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (2)