Makita neu B-31974 list kružne pile 190 x 30, 20, 15.88 x 1.2 mm Broj zubaca (po inču): 12 1 kom.
- Kataloški br:
- 3350071 - 62
- Oznaka:
- B-31974
- EAN:
- 88381420785
- Kataloški br:
- 3350071 - 62
- Oznaka:
- B-31974
- EAN:
- 88381420785
Makita neu B-31974 list kružne pile 190 x 30, 20, 15.88 x 1.2 mm Broj zubaca (po inču): 12 1 kom.
15 %
55.50 KM65.50 KM
Štedite 10.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-15 %
55.50 KM65.50 KM
Štedite 10.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | list kružne pile |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Promjer | 190 mm |
| Bušotina - Ø | 30 mm20 mm15.88 mm |
| Debljina | 1.2 mm |
| Dimenzije, kružne pile | 190 x 30, 20, 15.88 x 1.2 mm |
| Prikladnost materijala | drvo |
| Broj zubaca (po inču) | 12 |
| Oblik zubaca | M-Force |
Opis
Opis
M-FORCE - brz, izdržljiv, precizan
M-FORCE list pile postavlja nove standarde. Veća habajuća površina i više reznih rubova udvostručuju radni vijek. Mala debljina zuba smanjuje trenje i stoga osigurava lakši pomak i štiti motor. Manji broj zubaca udvostručuje učinkovitost u usporedbi s uobičajenim listovima pile.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
M-FORCE list pile postavlja nove standarde. Veća habajuća površina i više reznih rubova udvostručuju radni vijek. Mala debljina zuba smanjuje trenje i stoga osigurava lakši pomak i štiti motor. Manji broj zubaca udvostručuje učinkovitost u usporedbi s uobičajenim listovima pile.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)