Makita neu B-32960 list kružne pile 165 x 20 x 1 mm Broj zubaca (po inču): 40 1 kom.
- Kataloški br:
- 3349947 - 62
- Oznaka:
- B-32960
- EAN:
- 88381421836
- Kataloški br:
- 3349947 - 62
- Oznaka:
- B-32960
- EAN:
- 88381421836
Makita neu B-32960 list kružne pile 165 x 20 x 1 mm Broj zubaca (po inču): 40 1 kom.
16 %
80.50 KM95.50 KM
Štedite 15.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
80.50 KM95.50 KM
Štedite 15.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | list kružne pile |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Promjer | 165 mm |
| Bušotina - Ø | 20 mm |
| Debljina | 1 mm |
| Dimenzije, kružne pile | 165 x 20 x 1 mm |
| Prikladnost materijala | drvo |
| Broj zubaca (po inču) | 40 |
Opis
Opis
SPECIALIZIRANA pila.165x20x40Z
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)