Makita neu B-45331 rezna ploča 125 mm 1 kom. aluminij
- Kataloški br:
- 3349723 - 62
- Oznaka:
- B-45331
- EAN:
- 88381448574
- Kataloški br:
- 3349723 - 62
- Oznaka:
- B-45331
- EAN:
- 88381448574
Makita neu B-45331 rezna ploča 125 mm 1 kom. aluminij
5.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rezna ploča |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Promjer | 125 mm |
| Dizajn (glodalica) | ravan |
| Bušotina - Ø | 22.23 mm |
| Debljina | 1 mm |
| Prikladnost materijala | aluminij |
| dim. | (Ø) 125 mm |
Opis
Opis
Ploča za rezanje aluminija posebno razvijena za precizno rezanje aluminijskih izradaka
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)