Makita neu E-12136 list kružne pile 136 x 20 mm Broj zubaca (po inču): 45 1 kom.
- Kataloški br:
- 3349845 - 62
- Oznaka:
- E-12136
- EAN:
- 88381585491
- Kataloški br:
- 3349845 - 62
- Oznaka:
- E-12136
- EAN:
- 88381585491
Makita neu E-12136 list kružne pile 136 x 20 mm Broj zubaca (po inču): 45 1 kom.
21 %
91.00 KM115.00 KM
Štedite 24.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-21 %
91.00 KM115.00 KM
Štedite 24.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | list kružne pile |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Promjer | 136 mm |
| Bušotina - Ø | 20 mm |
| Dimenzije, kružne pile | 136 x 20 mm |
| Broj zubaca (po inču) | 45 |
| Oblik zubaca | Efficut |
| Težina | 0.178 |
Opis
Opis
EFFICUT - brže i učinkovitije
Ovaj EFFICUT list pile posebno je razvijen za bežične strojeve. Zahvaljujući posebnoj geometriji zuba i debljini od samo 1,4 mm, drvo se može rezati do 2,5 puta brže nego s uobičajenim listovima pile. To rezultira uštedom vremena do 60%. Osim toga, moguće je više rezova s jednim punjenjem baterije.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj EFFICUT list pile posebno je razvijen za bežične strojeve. Zahvaljujući posebnoj geometriji zuba i debljini od samo 1,4 mm, drvo se može rezati do 2,5 puta brže nego s uobičajenim listovima pile. To rezultira uštedom vremena do 60%. Osim toga, moguće je više rezova s jednim punjenjem baterije.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)