Makita UH020GZ akumulator akumulatorske škare za živicu bez akumulatora 460 W 40 V Li-Ion 500 mm
- Kataloški br:
- 3331796 - 62
- Oznaka:
- UH020GZ
- EAN:
- 197050006028
- Kataloški br:
- 3331796 - 62
- Oznaka:
- UH020GZ
- EAN:
- 197050006028
Makita UH020GZ akumulator akumulatorske škare za živicu bez akumulatora 460 W 40 V Li-Ion 500 mm
15 %
665.00 KM785.00 KM
Štedite 120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-15 %
665.00 KM785.00 KM
Štedite 120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Pogonski napon (detalji) | 40 V |
| Vrsta proizvoda | akumulatorske škare za živicu |
| Snaga (detalji) | 460 W |
| Motor | akumulator |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Duljina mača | 500 mm |
| Baterijski napon | 40 V |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Određene značajke | bez akumulatora |
| Težina | 4.2 kg |
| Razmak noža | 30 mm |
| Debljina rezanja | 20 mm |
Opis
Opis
Snažne akumulatorske škare za živicu s izlaznom snagom od 460 W za grane debljine do 20 mm. Dužina reza je 50 cm. To olakšava održavanje čak i velikih živica. Stroj je otporan na prskanje i zadovoljava klasu zaštite IPX4. To znači da se stroj može koristiti i po slaboj kiši. Slobodno njišući nož za rad s niskim vibracijama zahvaljujući kućištu s dvostrukim ležajem.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)