MENNEKES 1145A 1145A CEE zidna utičnica 63 A 415 V/AC kom.
- Kataloški br:
- 3118129 - 62
- Oznaka:
- 1145A
- EAN:
- 4015394007708
- Kataloški br:
- 3118129 - 62
- Oznaka:
- 1145A
- EAN:
- 4015394007708
MENNEKES 1145A 1145A CEE zidna utičnica 63 A 415 V/AC kom.
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CEE zidna utičnica |
| Nazivni napon | 415 V/AC |
| Nazivna struja | 63 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 63 A |
| Priključak A | vijčana spojka |
| Izvedba | Nadžbukno |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Boja | višebojna |
| Sadržaj | 1 St. |
| Broj polova | 5 |
| Težina | 0 |
| Model | Surface mounted |
| RAL-number | 3013 |
| Number of poles | 5 |
| Insulated mounting | FALSE |
| Material | Plastic |
| Type of fastening | Inner lying mounting |
| Surface treatment contacts | Untreated |
| IEC-amperage | 63 A |
| Amperage according to UL/CSA (for UL-version) | 60 |
| Connection system | Screwed terminal |
| Contact material | CuZn |
| Degree of protection (IP) | IP44 |
| Military model | FALSE |
| Clock hour position | 6 h |
| Identification colour | Red |
| Voltage according to EN 60309-2 | 380-415 V (50+60 Hz) red |
Opis
Opis
63A5P 6H400V zidna utičnica IP 44 s kutnom stezaljkom i X-CONTACT-om
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)