Microsoft MICROSOFT Surface Laptop Platinum (P) Notebook
- Kataloški br:
- 3414179 - 62
- Oznaka:
- EP2-36982
- EAN:
- 196388569670
- Kataloški br:
- 3414179 - 62
- Oznaka:
- EP2-36982
- EAN:
- 196388569670
Microsoft MICROSOFT Surface Laptop Platinum (P) Notebook
3,830.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,830.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 33 cm (13 palac)
- 1920 x 1280 Pixel
- 60 Hz, zaslon na dodir, LED pozadinsko osvjetljenje
- Qualcomm® Snapdragon
- Snapdragon X Plus
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. Radna memorija: 16 GB256 GB HDD256 GB SSD;Qualcomm Adreno™;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Zaslon (cm) | 33 cm |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Osobine prikaza | 60 Hz zaslon na dodir LED pozadinsko osvjetljenje |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1280 Pixel |
| Serija procesora | Qualcomm® Snapdragon |
| Procesor / model | Snapdragon X Plus |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 16 GB |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 256 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 256 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Boja | platinasta |
| Širina | 285.6 mm |
| Visina | 15.6 mm |
| Dubina | 214.1 mm |
| Težina | 1.25 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Softver uključen u isporuku | 30-dnevno probno razdoblje za Microsoft 365 Family, 30-dnevno probno razdoblje za PC Game Pass Ultimate |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Procesor - frekvencija takta | |
| GPU brand | Qualcomm |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | 33 cm (13 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 3:2 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Serija grafičke kartice | Qualcomm Adreno™ |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Material (detalji) | Aluminij |
| Snaga | 45 W |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
| Numerička tastatura | ne |
| Prepoznavanje lica | da |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | ne |
| Rezolucija prednje kamere | 1920 x 1080 piksel |
| Vreme pregledanja interneta (Wi-Fi) | 16 h |
| Vreme neprekidnog puštanja video materijala | 23 h |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Brzina video capturing-a | 60 fps |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Windows Hello funkcija | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 256 GB |
| Bluetooth niske enegrije (BLE) | da |
| Intel® Thunderbolt 4 | da |
| Broj USB4 Gen 3x2 portova | 2 |
| Godina islaska na tržište | 2025 |
| NPU performanse do | 45 TOPs |
| Taster Kopilot | da |
| Microsoft Copilot | da |
| Težina baterije | 198 g |
| WiFi sertifikovano | da |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Broj mikrofona | 2 |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 50 Wh |
| Senzor ambijentalnog osvetljenja | da |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Otkrijte Surface Laptop 13”:
Vaš ulazak u sljedeću eru osobnih računala kao ultraprijenosno računalo Copilot+. Briljantno kombinira integriranu umjetnu inteligenciju, raznolikost stilskog dizajna i izvanrednu vrijednost za novac. Zamislite da punjač ostavljate kod kuće – jer vam ovaj 13-inčni zaslon osjetljiv na dodir pruža cjelodnevno trajanje baterije kako biste svoje ideje oživjeli na zapanjujućem PixelSense™ Flow zaslonu.
Kao jedan od najbržih i najpametnijih Surface prijenosnih računala ikad, pokretan najnovijim Qualcomm Snapdragon® X Plus (8-jezgrenim) procesorima i namjenskim Qualcomm® Hexagon™ NPU-om s do 45 TOPS-a, Surface Laptop pruža iznimne performanse ubrzane umjetnom inteligencijom. Učinkovitije obavljajte svakodnevne zadatke i oslobodite svoju kreativnost uz ekskluzivna iskustva Copilot+ PC.
Istaknite svoj osobni stil uzbudljivim novim bojama poput ljubičaste, oceanske ili platinaste. Dva svestrana USB-C® 3.2 priključka daju vam slobodu punjenja, prijenosa podataka ili stvaranja potpune konfiguracije stolnog računala u pokretu. Optimizirano iskustvo tipkanja i brz, siguran pristup putem Windows Hello otiska prsta zaokružuju intuitivno korisničko iskustvo.
Napomena: Kako bi se podržale inicijative EU za smanjenje elektroničkog otpada, adapter za napajanje prodaje se zasebno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)