Microsoft MS Adaptive Dual Button Comm ergonomski miš USB, Bluetooth® crna 2 Tipke
- Kataloški br:
- 3533067 - 62
- Oznaka:
- J81-00002
- EAN:
- 196388337002
- Kataloški br:
- 3533067 - 62
- Oznaka:
- J81-00002
- EAN:
- 196388337002
Microsoft MS Adaptive Dual Button Comm ergonomski miš USB, Bluetooth® crna 2 Tipke
255.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tipkovnica
- Sučelje: Bluetooth/USB
- Plug & play
- Litij-polimerna (LiPo) baterija
- Crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ergonomski miš |
| Način prijenosa | USB Bluetooth® |
| Brojevi tipka | 2 Tipke |
| Boja | crna |
| Širina | 55 mm |
| Visina | 24.9 mm |
| Dubina | 55 mm |
| Težina | 48 g |
| Snaga punjenja (min.) | 5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 10 W |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Kapacitet baterije | 579 mAh |
| Pogon preko | akumulator |
| Pogodno za | Microsoft Adaptive Hub |
| 1 Stück(e) | |
| da |
Opis
Opis
Microsoftovi pristupačni proizvodi razvijeni su u bliskoj suradnji s osobama s invaliditetom i podržavaju širok raspon potreba. Microsoftovi adaptivni pribor stoga je nastao pod motom "Ništa o nama bez nas". Kao potpuno prilagodljivo rješenje, Microsoft Adaptive Accessories nudi vam veću fleksibilnost kako biste zadovoljili svoje individualne potrebe. Oslobodite svoj potencijal, uklonite prepreke i povećajte produktivnost uz sustav koji se prilagođava vama i raste s vama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- QR kod
- USB-C® kabel za punjenje
- Sigurnosni i jamstveni dokumenti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)