Microsoft Surface Arc miš ocean 2 Tipke površina osjetljiva na dodir
- Kataloški br:
- 3414185 - 62
- Oznaka:
- EP2-32760
- EAN:
- 196388542499
- Kataloški br:
- 3414185 - 62
- Oznaka:
- EP2-32760
- EAN:
- 196388542499
Microsoft Surface Arc miš ocean 2 Tipke površina osjetljiva na dodir
270.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
270.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Brojevi tipka | 2 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | obostrano |
| Određene značajke ulaznih uređaja | površina osjetljiva na dodir |
| Boja | ocean |
| Širina | 55 mm |
| Visina | 14 mm |
| Dubina | 131 mm |
| Napajanje | 2 x mikro baterija AAA (uklj. u isporuku) |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)